Zainwestuj w dobre samopoczucie

Według ankiety, o której donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta wyraża swe niezadowolenie z wyglądu zwykle 36 razy dziennie. Teraz, gdy posiadamy skuteczne środki korygujące nasze niedoskonałości, chcemy z nich korzystać. Które zabiegi Polki wykonują najczęściej?

kosmetyczka

Autor: Laura D’Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
Cały czas zabiegiem numer jeden, wykonywanym przez panie jest powiększanie piersi, zarówno metodami mniej inwazyjnymi, jak i operacyjnymi. Krągły, zadbany biust to niewątpliwie jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, z tego powodu ogromna popularność operacji korygujących wielkość i kształt piersi wcale nas nie dziwi.

Mimo iż lifting twarzy Kraków wydaje się być posunięciem dosyć radykalnym, wciąż jest niezwykle popularny. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod odmładzania twarzy i szyi. Podczas zabiegu, liftingu twarzy i szyi warstwa skóry zostaje napięta, wygładzona i podniesiona. I chociaż nie obejdzie się bez blizn, są one całkowicie niewidoczne.
Nieinwazyjnie i bez bólu? Jak najbardziej. Medycyna estetyczna proponuje sporo zabiegów poprawiających urodę, odbywających się bez cięć czy szwów. Wygładzanie rysów twarzy toksyna botulinową, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy peelingi chemiczne to skuteczne inwestycje w lepsze samopoczucie.

Nasze kolejne artykuły są tak samo pociągające, co ten. Więc kliknij w link tu… (novagroup.pl/) i oglądaj rzetelne posty. Namawiamy!

Bezinwazyjnym zabiegiem jest również często przeprowadzana epilacja.

depilacja

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilację można przeprowadzić samodzielnie w domu, lecz jej efekty są nietrwałe – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Depilacja laserem jest o tyle bardziej skuteczna, że już na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zastosowanie depilacji, nie tylko pozwoli zapomnieć o codziennej, uciążliwej depilacji, ale polepszy wygląd naszej skóry, zapewni odpowiednią higienę ciała, a co najważniejsze, zwiększy pewność siebie.

Obecnie, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę. Czasem wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem zaburzeń hormonalnych. Tymczasem w obu tych sytuacjach nie jesteśmy zmuszone by męczyć się z tym przykrym problemem.