Zabiegi medycyny estetycznej – na co najchętniej się decydujemy?

Z roku na rok coraz częściej sięgamy po zabiegi medycyny estetycznej. Innowacyjne metody pielęgnacji oraz odmładzania skóry zapewniane przez sprawdzone kliniki pozwalają osiągać doskonałe efekty i to w krótkim czasie. W dodatku wraz z rozwojem technologi, dostępnych jest coraz więcej skutecznych, nieinwazyjnych i niemal bezbolesnych zabiegów. Na które najczęściej się decydujemy?

twarz-kobiety

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów w ostatnim czasie jest zabieg Geneo, promowany jako nowoczesna pielęgnacja skóry. Geneo to przełomowa technologia od firmy Pollogen, zapewniająca uzyskanie jednocześnie trzech efektów: złuszczanie skóry, wchłanianie podstawowych substancji rewitalizujących, naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Jeżeli interesuje nas zabieg Geneo Warszawa , Kraków, Wrocław bądź inne większe miasta to z pewnością miejsca, gdzie z łatwością znajdziemy rekomendowane gabinety. Co istotne, ta metoda pielęgnacji jest właściwa dla każdego rodzaju skóry i różnych karnacji oraz może być stosowana na wszystkim obszarach twarzy. Dodatkową zaletą jest krótki czas trwania zabiegu i szybko po nim pacjent może wrócić do zwykłych czynności. Zależnie od efektów jakie mamy zamiar uzyskać zabieg występuje w dwóch opcjach: NeoRevive® iraz NeoBright®. Jeśli zdecydujemy się na Geneo Warszawa bez względu na wybraną opcję zapewni nam z pewnością szeroki wybór, nie jedynie pod względem specjalistów, lecz również atrakcyjnych cen.

Kiedy natomiast interesuje nas redukcja zmarszczek Warszawa także ma sporo do zaoferowania. W stolicy możemy odmłodzić się na przykład poprzez laseroterapię, zabiegi z kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową, peelingi wygładzające skórę, dermabrazję, zabiegi z osoczem bogato-płytkowym PRP, bądź nieco bardziej inwazyjne metody jak lifting twarzy.

Warto umówić się na konsultację, w trakcie której specjalista medycyny estetycznej doradzi jaki zabieg będzie właściwy dla naszej skóry, bowiem metody redukcji zmarszczek dopasowywane są w zależności od ich położenia, natężenia oraz etiologii. Nie traci na popularności także powiększanie ust Warszawa bowiem jest miastem, gdzie kobiety niezwykle chętnie wybierają ten właśnie zabieg. Na powiększanie ust w Warszawie często decydują się zarówno kobiety w okolicach trzydziestki, które chcą podkreślić swoje wargi, jak również panie po pięćdziesiątce, u których wargi straciły na estetyce w wyniku naturalnych procesów stażeniowych.