Zabawa jest w na TOP-ie – czyli o zabawnych koszulkach

We współczesnym świecie każdy z nas jeśli nie chce zostać w tyle musi nie tylko nadążać za innymi, ale równocześnie spośród innych się wyróżniać, jeżeli chce być zauważony. Ludzie wykorzystują więc mniej lub bardziej wyszukane sposoby, aby wybić się z tłumu i być zapamiętanym. Zwykle swoją indywidualność akcentuje się poprzez urodę (atrakcyjny odcień włosów, nienaganna cera, dokonała sylwetka, wytatuowane ciało), ale także poprzez ubranie.

T-shirt

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zwłaszcza ten drugi sposób jest dosyć popularny i chętnie wykorzystywany, gdyż w wielu przypadkach przy małym nakładzie finansowym można faktycznie wyróżnić się na tle innych osób.Dobrym przykładem są między innymi śmieszne koszulki męskie bądź damskie, które możemy zakupić w niejednym sklepie. Niemniej, to, jakie wrażenie będzie się sprawiać dzięki tego rodzaju koszulce zależy od wielu elementów i nie zawsze pierwsza lepsza z brzegu koszulka będzie celnym zakupem. Zabawne koszulki nie oznaczają bowiem, że wybierająca je osoba ma prezentować się kiczowato i „śmiesznie”, ale w tym bardziej ironicznym kontekście. Właściwie dobrana koszulka z humorem będzie przykuwać uwagę innych i wywoływać pozytywne reakcje.

Śmieszne koszulki mogą być śmieszne dzięki zastosowaniu interesującego hasła lub nietuzinkowej grafiki. Czasami nawet standardowa biała koszulka ze zwykłymi napisami może być strzałem w dziesiątkę, jeżeli hasło na niej umieszczone jest faktycznie zabawne. Jednostki, które decydują się na tego rodzaju koszulki polo ratownictwo medyczne chcą za ich pomocą podkreślić swoją osobowość. Zazwyczaj noszą je osoby, które cechuje dystans do siebie i do innych. Z reguły też koszulka taka może wiele powiedzieć o jej posiadaczu.

T-shirt

Autor: Guillaume LARDIER
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyźni i kobiety mogą w zabawny sposób wyrazić siebie, swoje potrzeby czy upodobania, a także swoje antypatie i poglądy. Humor od zawsze był i jest dobrym sposobem na to, by powiedzieć coś o sobie i o rzeczywistości w przyjemny i do przyjęcia przez każdego sposób, nawet, jeśli chodzi o rzeczy trudne i niełatwe do przekazania. Śmieszne koszulki można bez problemów wyszukać w internecie (śmieszne koszulki z nadrukiem). Znajduje się tu rozbudowany ich asortyment, dzięki czemu na spokojnie można obejrzeć każdą koszulkę z osobna i sprawdzić, która z nich faktycznie jest według nas zabawna.