Wyraź siebie, załóż T-shirt Mass!

Skejci. Grupa społeczna, coraz bardziej powszechna wśród młodzieży. Osoby pokojowo nastawione do świata, dla których podstawą sprawą jest dobra zabawa oraz perfekcyjne wykonanie coraz bardziej oszałamiających i trudniejszych sztuczek.

skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Nie tylko na deskorolce, także na rowerze, rolkach czy snowboardzie.

Pytacie niekiedy o naszą kolejną stronę. Oto ona. Należy wejść w podany link i można zobaczyć również (http://wonia.pl/dekoracje-okolicznosciowe/) kolejne ciekawe posty.

Widują się na placach, lub specjalnie dla nich powstałych skateparkach, gdzie potrafią ćwiczyć całe dnie. Nie są aroganccy, ale bywa, że ich ekstremalne zabawy nie są życzliwie odbierane przez widzów obserwujących ich poczynania. W związku z tym co chwila są przeganiani z miejsc na których się doszkalają.
Jak wygląda skejt? Jak masa innych młodych ludzi, a głównym założeniem ich wyglądu jest przekazanie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do życia. Jeszcze niedawno bazą były luźne spodnie, z opuszczonym krokiem. Dziś, niekoniecznie, gdyż wąskie rurki, które zrobiły furorę w świecie dostały się nawet na teren skateparku.

hip hop

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli poszukujemy ubrań w stylu hip-hopowym powinniśmy zwrócić uwagę na polską firmę Mass Denim. Jej produkty utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to połączenie jakości i unikalnego designu. W krótkim czasie Mass stał się jedną z wiodących marek na rynku. Koszulki Mass to sztandarowy produkt firmy (nasza oferta). Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, że T-shirt jest nie tylko częścią ubrania, ale doskonale podkreśla nasz styl. Od samego początku marka współpracowała z wieloma artystami w kraju, jak i na świecie. To powoduje, że Mass Dnm wciąż zdobywa nowych klientów.
Jedyne co może wzbudzać irytację to ich „wielkie zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. Gdyby tylko znalazło się więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby pole do pokazania swojej twórczości, świat byłby o wiele bardziej kolorowy. Na szczęście istnieją także wyznaczone miejsca, w których możemy znaleźć prawdziwe arcydzieła.
Warto więc przyjrzeć się tej subkulturze, aby zobaczyć, że skupia ona w swoich kręgach ludzi dobrych, życzliwych i zakochanych w sporcie. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy młodym ludziom wyrażać siebie, choćby na koszulce.