Wiele przeróżnych kremów

Na rynku jest sporo rozmaitych kremów, a każdy z nich zalecany jest dla różnego typu skóry, ma rozmaite właściwości i zaplanowany jest specjalnie na potrzeby konkretnego typu cery.

krem do skóry

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Kremu winien używać każdy, nie tylko pani, bez względu na wiek. Ten kosmetyk należy prawidłowo dopasować do wieku, typu cery i potrzeb. Należycie dobrana pielęgnacja skóry wpływa na jej zdrowy i młody wygląd, a także na samopoczucie właściciela. Odróżnia się 4 rodzaje cery, suchą, tłustą, złożoną i typową.
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Krem do skóry suchej musi włączać składniki nawilżające i natłuszczające. Rekonstruują one płaszcz lipidowy, posiadają także umiejętność wiązania i wstrzymywania wody w naskórku. Skóra tłusta potrzebuje kremu z odrębnymi komponentami, winien być kremem nawilżającym. Wypada też aplikować hydrożele, również emulsje o niskiej treści fazy tłustej, oraz kremy matujące przyswajające nadwyżkę sebum. Cera normalna jest porządnie nawilżona, matowa, gładka i dobrze napięta. Nie stwarza większych problemów, jednakże nie oznacza to, że nie trzeba jej pielęgnować. Odpowiednia pielęgnacja cery typowej spowoduje, że na dłużej zatrzyma młody wiek, to znaczy później pojawią się na niej zmarszczki. Dobrym kremem w tym przypadku będzie krem nawilżający z właściwym filtrem. Wyjątkowej pielęgnacji wymaga cera dojrzała.

Potrzebuje kremów, które mieszczą kolagen, elastynę, witaminę C, lub kwasy owocowe.
Nie można zapominać, że odpowiednie Odżywianie zapewnia cerze najwięcej witamin.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link – ta witryna (https://termofol.pl/informacje-ogolne/czy-fotowoltaika-ogrzeje-dom/) również z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Zadbana i odżywiona skóra nie będzie sprawiała jakichkolwiek komplikacji.