Wieczorem zastosuj smooky eye make-up, gwarantuje perfekcyjny efekt.

Trendy nieustannie się zmieniają, jednak nie w stu procentach. Okazuje się, ze są takie ubrania i takie wizualne wzorce, które są w wstanie przejść próbę czasu. Jednym z nich jest z pewnością smooky eye, czyli „przydymiony” makijaż oczu. Dlaczego warto go wybrać?

Makijaż na studniówkę

Autor: Biar Beauty Group
Źródło: Biar Beauty Group

Najważniejszy plus już tak na dobrą sprawę wskazaliśmy. Mianowicie: jest to szczególnie uniwersalny typ make-upu. Smooky eye świetnie znosi kolejne sezony, a w związku z tym wystarczy raz się go porządnie nauczyć, a będziesz mogła to wykorzystywać przez wiele lat. Na pewno nie wyjdzie z mody w trakcie kilku kolejnych sezonów. Wszechstronność tego rodzaju make-upu opiera się również na tym, iż świetnie pasuje do różnych kreacji.

To bezpieczny wybór do niemal każdej stylizacji na wieczór i nie tylko. Nieważne, czy postawisz na zwiewną suknię lub tez spodnie i bluzkę na ramiączkach. Jeżeli szykujesz się na bankiet czy po prostu imprezę, smooky eye będzie prezentował się znakomicie. Nie stawia również dużych ograniczeń co do rodzaju urody. Nie zastawiaj się zbyt długo nad tym czy ten rodzaj makijażu będzie do Ciebie pasować. Po prostu go wypróbuj, prawdopodobnie będziesz prezentować się świetnie.

Następny argument za to to, że ten rodzaj make-upu łączy elegancję z seksapilem. Jeżeli chcesz prezentować się seksownie, ten rodzaj makijażu będzie szczególnie trafnym wyborem. Przy tym nie ma on w sobie nic z wulgarności. Zupełnie odwrotnie, jest niezwykle subtelny i mocno kobiecy. Do zrobienia makijażu (zobacz więcej urządzenie do makijażu permanentnego) wystarczą ponadto podstawowe kolory. Wybierz czerń, oraz dwa odcienie brązu. To wystarczy, by wykonać seksowny, kobiecy makijaż. Nic nie stoi na przeszkodzie, by do tego dodać także jasną perłę a także błyszczące drobinki, by dodać makijażowi więcej energii. Umiejętnie zrobiony makijaż jest szykowny, lecz z pewnością nie nudny.