Wakacje już wkrótce!

Choć trwa jeszcze wiosna, na zewnątrz gorąc niczym w lipcu. Słupek rtęci sięga nawet 32C! Taka pogoda sprzyja wypadom w plener. Starczy w niedzielny ranek przekąsić wcześniej śniadanko, włożyć wygodny strój, do tego trampki lub tenisówki męskie i można spędzić przyjemnie wolny weekendowy dzień. Można pojechać nad wodę, poopalać się czy też powędkować, pójść do parku – słowem – aktywnie spędzić swój wolny czas.

Świetnym pomysłem jest też skorzystanie z szerokiej oferty coraz większej liczby obiektów sportowych: kortów tenisowych, boisk do koszykówki, pływalni czy sal do ćwiczeń. W takim wypadku sugerujemy obuwie sportowe męskie i już ruszamy zadbać o tężyznę fizyczną!

Z pewnością przyda się nam ona, albowiem już za chwilę zacznie się okres wakacyjny. Wyjedziemy na urlop do Darłówka, Madrytu, na Majorkę czy inne równie tropikalne miejsca. Dobrze już dzisiaj rozglądnąć się za sandałami męskimi, nieodzownymi podczas letnich podróży po Europie i nie tylko. I tu ważna uwaga – ponieważ większość mężczyzn nie wybrała drogi pana Cejrowskiego i ubiera skarpetki więc musimy pamiętać, iż przenigdy nie możemy wkładać skarpetek do męskich sandałów.

Na chłodniejsze dni – w maju mogą takie wystąpić – polecamy modne sandały męskie świetnie pasujące do lnianego przewiewnego garnituru albo letniej koszuli. Tak ubrany mężczyzna nie ma co się obawiać o swój wygląd – a co się z tym łączy – pewność siebie podczas wieczornej potańcówki w hotelowym barze.

Późna wiosna i lato stwarzają wiele stylizacyjnych pułapek. Bywa, iż komfort walczy z dobrym gustem i czasami wygoda wygrywa tę bitwę. Niestety, nie każdy może ubierać wszystko. Zimą i jesienią można różne wpadki dosyć łatwo naprawić swetrem lub płaszczem, latem nie jest to takie proste. Przed włożeniem jakiejś nowej garderoby należy się dobrze zastanowić a najlepiej zasięgnąć rady kogoś kto spojrzy na nas obiektywnie. Raczej nie polecam szczupłym i niskim panom koszulek bez rękawów czy też koszulek z dużym dekoltem, bowiem efekt może być przeciwny do tego który sobie zamierzyli. Podobnie sprawa się ma ze spodniami typu bermudy. Czasami zamiast ukryć mankamenty w wyglądzie uwypuklają je.