W sytuacji, gdy twe zęby nie są estetyczne, możesz poprawić ich kształt z nakładkami porcelanowymi

Coraz znaczniejszą wagę przywiązuje się do wyglądu zębów. Uzębienie musi pozostać bielutkie, równe, a co najważniejsze pełne. Braki oraz ubytki w zębach wyglądają bardzo nieładnie i źle świadczą o człowieku. Obecne standardy opieki stomatologicznej powodują, że o stan zębów można dbać bez poczucia stresu czy bólu. Dentyści dysponują nowoczesnym sprzętem oraz wysokiej klasy materiałami, zatem nawet kiedy pacjent stracił kiedyś zęby lub stwierdza, że stały się one bardzo brzydkie, można zrobić wszystko dla pięknego uśmiechu.

Stomatolog zaopiekuje się twoimi zębami

Jeżeli pragnie się długo szczycić swoimi ładnymi zębami, należy o nie zadbać i regularnie chodzić do dentysty, by ten miał szansę wykonywać cykliczne przeglądy i leczyć to, co uległo zepsuciu. Próchnica nadal jest w naszym kraju ogromnym kłopotem, na szczęście coraz więcej zainteresowania poświęca się zadbanym oraz ładnym zębom. W gabinetach stomatologicznych można wykonać wiele zabiegów wskazanych dla pięknego wyglądu zębów. Usuwanie kamienia, wybielanie, jak również wstawienie ubytków w postaci koron i implantów jest obecnie na porządku dziennym.

dentysta

Autor: Centrum Stomatologiczne Demed
Źródło: http://ursynow.centrumdemed.pl/

Sprawdź także – stomatologia zachowawcza

Moje zęby nie są śnieżne

Jednym z częstych kłopotów, z jakimi borykają się właściciele uzębienia, staje się nieładny ton bądź nierówności powstające na zębach. Łatwo temu zaradzić, stosując licówki porcelanowe. Licówki są specjalnymi nakładkami, które dentysta nakłada na zęby pacjenta. Estetyczna i gładka powierzchnia porcelany sprawia, że zęby stają się idealnie gładkie, śnieżne oraz pięknie odbijają światło, dzięki czemu rzeczywiście można rzec, że ma się promienny uśmiech. Wytrzymałość podobnych licówek szacuje się nawet na kilkanaście lat, więc nawet jeśli jest to inwestycja kosztowna, to z pewnością bardzo opłacalna.

Znajdź odpowiednią klinikę

W sytuacji, jeżeli zdecyduje się o założeniu licówek porcelanowych lub wykonaniu innych zabiegów estetycznych względem własnego uzębienia, należy poszukać odpowiedniej placówki. W obecnych czasach nie brakuje profesjonalnych klinik stomatologicznych, w których użytkuje się nowoczesne narzędzia i materiały, więc znalezienie dobrego gabinetu nie powinno być trudne. Najlepiej porównać parę ofert, aby być pewnym pomyślnego wyboru.

Może Cię zainteresować: wkład koronowo-korzeniowy