W przeciwieństwie do tego co się słyszy, mężczyźni lubią to co modne.

Męski styl tworzą dodatki, to one najwłaściwiej uwydatniają mężczyznę z klasą i to w doposażenie dobrze jest lokować fundusze. Hurtownia galanterii skórzanej oferuje akcesoria, które wykreują obraz dobrze ubranego i współczesnego faceta. Obecnie panowanie nad torbami przechwyciły panie. Jednak na z początkiem swojego istnienia były przeznaczone tylko dla panów.

torba męska

Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo przewodnictwa damskiej torby, praktyczne i modne kroje dla facetów są coraz bardziej rozpowszechnione. Akcesoria mogą bardzo wiele pokazać o ich właścicielu, z tego względu męskie obuwie, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i aktówki męskie powinny ze sobą współgrać (więcej na ten temat).

Torba czy to na treningi czy spotkania biznesowe – powinna być dobrana do wymagań mężczyzny. Zwłaszcza, gdy powinny się w niej zmieścić takie przedmioty, jak komputer czy tablet. Warto również zadbać o modny krój idąc na trening. Plecak to szczegół stylizacji, który musi być zharmonizowany z całością ubioru. Jeśli mężczyzna decyduje się na fason ze skóry musi pamiętać, żeby kolorem współgrał z obuwiem, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Wszystkie użyte w ubiorze skórzane dodatki powinny być tej samej barwy.

Z przyjemnością zalecamy te informacje (https://www.maleckamakeup.pl/makijaz-okolicznosciowy/) do przejrzenia. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych wskazówek, które warto wprowadzić w swoim życiu.

Naturalny mężczyzna w każdym miejscu i o każdej porze musi właściwie się przedstawiać – niedopuszczalna jest sportowa torba czy plecak wybrany do eleganckiego i stylowego kompletu.

portfel

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej rozpowszechnionym typem toreb są aktówki męskie (zobacz). Wskazane jest by były zrobione z prawdziwej skóry i mieć klasyczny, prosty kształt. Ich ponadczasowość powoduje, że wciąż są modne mimo upływu czasu. Jeśli mężczyzna decyduje się na bardziej casualowy styl, to jest hurtownia galanterii skórzanej, w której można do woli wybierać modele. Odnaleźć tu można plecaki dla facetów o sportowym kroju, wielkie worki albo niewielkie modele z krótką rączką, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja wielkich toreb będzie przydatna w codziennych sytuacjach takich jak chociażby konieczność zabrania rzeczy do pracy. Świetnie zastąpi także walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wbudowanym schowkom bez kłopotu można się spakować na kilkudniowy wyjazd w sprawach służbowych.