W jakim celu i w jaki sposób poprawiamy sobie urodę

Chyba każda kobieta posiada swoje najważniejsze kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najważniejsze zapach. Krąży opinia, że ideałem jest niepodważalnie kojarzyć się z tym samym zapachem i rzeczywiście wiele z nas przywiązuje się do wybranych flakoników. Chanel No 5 to symbol kobiecości i dla znacznej grupy ponadczasowy zapach. Panowie powinni o tym pamiętać.

Autor: NATURADO

Chociaż uznanie zyskały perfumy spod takich znaków jak Masaki Matsushima, Dior, Yves Saint Laurent i Hermes to drobny flakonik uwielbionych przez wszystkich francuskich perfum wciąż rozpala zmysły. Prawie nikt nie wie, że kompozycja zapachowa powstała w 1917 roku. Właściwe perfumy swoją inaugurację miały w 1922 roku. Coco Chanel (odkryj także inne perfumy: ) na początku rozdała swoim ulubionym klientom zaledwie kilka flakoników najnowszych perfum, a gdy zauważyła w ich oczach zachwyt, zdecydowała się wprowadzić je do sprzedaży.

Tutaj wybór wygląda podobnie. Kosmetyki do makijażu nie należą do najtańszych i w dodatku długo trzeba szukać idealnych. Podkład i puder powinny być dostosowane do rodzaju cery, a ich ceny czasami powalają. Nie należy wykazywać się oszczędnością przy dobrych kosmetykach do makijażu, mimo to sporo pań potrafi znaleźć prawdziwe perełki wśród niedrogich firm. Cienie do powiek i maskary za mniej więcej 10 złotych potrafią przebić jakością luksusowe produkty. To też niekwestionowane skarby w kosmetyczce.

Jak głosi plotka „piątka” powstała przypadkiem. Do receptury wlano zbyt dużo aldehydów, co w efekcie dało znany nam już efekt. Na zapach składa się ponad 80 składników, m.in. specjalna odmiana jaśminu, wanilia i ambra. Następną ciekawostką może stać się dla większości nowina, że to właśnie te perfumy były hitem wśród … hitlerowców. Coco była przerażona i bała się, że zapach po wojnie nieustannie będzie kojarzony negatywnie. Jak jednak wiadomo No 5 to najpopularniejsza perfuma współcześnie. Inne rodzaje kosmetyków, które są warte polecenia: .

Jest teoria, że kobieta musi być wierna zapachowi, szczególnie, gdy znalazła perfekcyjny.

Zaciekawiły Cię treści zawarte w tym poście? Odczuwasz jednakże niedosyt? Zatem zapraszamy do następnej strony – kliknij tutaj i wejdź tam.

Niektóre panie dostosowują zapach do pory roku lub zwyczajnie do nastroju. Czasami warto postawić na mocne Opium, a na letni wakacyjny wieczór najlepiej pasują perfumy: .