W jakich sytuacjach panowie wkładają piżamy i szlafroki, nawet jeśli na co dzień nie zakładają tego typu odzień

Bardzo wielu panów w ogóle nie używa takich okryć, które w jakiś sposób łączą się z szeroko rozumianą tematyką spania. Do tego rodzaju garderoby wliczyć można chociażby piżamy. Panowie chętnie chrapią w podkoszulkach na ramiączkach i bokserkach, ponieważ piżama bardziej krępuje ruchy, a dodatkowo w lipcowe noce niełatwo zasnąć, kiedy kończyny i przedramiona są dodatkowo zakryte. Z kolei w lutym szlafroki męskie powinny świecić swoje trumfy – a jednak często zalegają na sklepowych ladach.

szlafrok

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Czyżby piżama i szlafrok zupełnie się zdezaktualizowały? Przeczytajmy ten artykuł aż do końca, a stwierdzimy, że niejeden małżonek zdecyduje się na wybieranie takich elementów garderoby.Pierwszą sposobnością do założenia piżamy jest z pewnością obowiązkowy i mało sympatyczny pobyt w poliklinice.

Wejdź na ten link i poznaj tam uwagi o nas (https://tritex.pl/projektujemy/). Jeżeli wynikną jakieś wątpliwości, to szybko Ci na nie odpiszemy.

Tutaj nie ma miejsca na przypadkowy strój, a poza tym nieco skąpe odzienie byłoby niezwykle niestosowne, nawet na sali dla mężczyzn. W czasie szpitalnego leczenia faceci raczej nie koncentrują się na elementach garderoby, bardziej troszczą się o swoje zdrowie bądź zastanawiają się, czy następny zastrzyk będzie w takim samym stopniu bolesny, jak ten sprzed 3 dni.

Niekiedy wylatujemy na długo oczekiwany sylwestrowy wypad w góry. Tutaj szlafroki męskie zdadzą egzamin znakomicie, zwłaszcza jeśli okrywać będą ciało nie nastolatka, ale mężczyzny w starczym wieku – . Wtedy chęć do zabawy nie bywa tak ogromna, jak za młodych dekad i nikogo nie zaskakuje widok panów siedzących przed odbiornikami telewizyjnymi z szklanką gorącej herbaty z miodem i cytryną w jednej ręce oraz pilotem w drugiej. Nawet w typowo sypialnianej garderobie można przecież podziwiać z okna sztuczne fajerwerki i pędzące po ulicach

mężczyzna

Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com

zakopiańskie zaprzęgi. A kiedy do pracy młody mężczyzna codziennie zakłada muszkę i elegancki garnitur, to na urlopie z ochotą wybierze mniej sztywniackie odzienie.

Szlafroki będą niezbędne również wtedy, kiedy do naszego mieszkania schodzi się dawno niewidziana familia. Wieczorem, kiedy pada deszcz i goście nie za bardzo mają chęć wychodzić do restauracji, rozgrywane są przy przyćmionym świetle lampy emocjonujące partyjki brydża. A podczas zimnych nocy, niezależnie od faktu bycia kobietą albo mężczyzną, najlepiej czujemy się w milutkich, wełnianych podkolanówkach i szlafrokach z froty, pod które wkładamy satynowe piżamy – .