W jaki sposób ubierać się, by wyglądać szczuplej? Czy istnieją jakieś niezastąpione sposoby?

Czasem może się wydawać, że jedyną możliwością, by zatuszować nadmiar centymetrów w pasie jest noszenie czarnych strojów. To oczywiście nieprawda, ponieważ to tak właściwie jedna z wielu rad, która może spowodować, że nasza sylwetka będzie wyglądać bardziej atrakcyjnie. Do tego, czarny kolor nie jest zawsze idealnym wyborem, ponieważ ubranie się w ten kolor od stóp do głów powoduje, iż sylwetka wyda się bardziej ciężka.

dla kobiet - gorset

Autor: Julia Bremble
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli myślimy o optycznym odchudzeniu, to należy wiedzieć, iż faktycznie kolor odgrywa znaczącą rolę. Kolory ubrań, jakie ubieramy, decydują o odbiorze sylwetki. Jeśli podstawowymi kolorami w szafie będą granaty, czerń jak również ciemniejsze odcienie szarego, to można być pewnym, iż ostateczny efekt okaże się całkiem zadowalający. (Półgorsety w najlepszej cenie) Nie chodzi jedynie o osoby z dużą nadwagą, gdyż dla każdej osoby właściwy dobór ubrań do typu sylwetki daje super efekty. Każda kobieta ma inną sylwetkę, jedna dobrze wygląda w legginsach, inna musi nosić gorsety, jeszcze kolejna musi zawsze pamiętać o doborze właściwych kolorów, żeby podkreślały podstawowe zalety jej figury. z tego powodu, inne stroje należy nosi, jeżeli natura obdarzyła nas budową “gruszki”, a jeszcze inne, gdy mamy wąskie biodra. Najważniejsze to, by strojem móc podkreślić, co najatrakcyjniejsze, przez to można odciągnąć uwagę od niedostatków urody, skupiając ją na tym, co najlepsze. W ten sam sposób funkcjonują, wspomniane wcześniej, ciemne barwy.

gorset wyszczuplający

Autor: MITEX
Źródło: http://www.jagna.pl

Na przykład osobom z dużą ilością nadprogramowych kilogramów zaleca się używanie ciemniejszych ubrań, natomiast zestawianie ich ze smutnymi kolorami nie wpłynie już zbyt korzystnie na wygląd. Świetnie sprawdzą się ciemne spodnie i jasne wierzchy, lecz również dwukolorowe sukienki i bluzki w pionowe paski. Właśnie w taki sposób wykończone stroje powinny być ważnymi elementami w szafie kobiety o dużych rozmiarach. Zawsze też możemy skorzystać z różnych dodatkowych ubrań, jakie bardzo wspomagają wygląd sylwetki. Z pewnością takim czymś są body wyszczuplające. Wspaniale poprawią sylwetkę, dzięki czemu każda kobieta będzie mogła poczuć się bardziej atrakcyjnie przykład: zobacz więcej tutaj.