W jaki sposób się ubierać, by wyglądać szczuplej?

Która z nas nie chciałaby odjąć sobie paru niepotrzebnych kilogramów bez większego wysiłku? Odpowiedź będzie prosta a wszystkie ją znamy. Poniżej parę prostych trików, jakie bez wyciskania siódmych potów odejmą naszym niewieścim kształtom nieco nadmiaru.

ubrania, ciuchy

Autor: AnnieAnniePancake
Źródło: http://www.flickr.com
Duże torebki. Damy lubią torebki, do ich zakupu nie trzeba żadnej z nas namawiać. Jeśli jednakże pragniemy wyglądać szczuplej, trzeba przestawić się na większe torebki w miejsce ukochanych niedużych czarnych. To prosty trik, jaki polega na odwróceniu uwagi gabarytami torebki od większych bioder czy okrągłego brzuszka. Działa tutaj reguła przeciwieństwa. Paski, ale jakie? Zdecydowanie pionowe. Poziome przynoszą efekt wprost odwrotny od wyczekiwanego. Optycznie wydajemy się szersze wraz z biegiem rozwijania się kresek.

Wertykalne, jak łatwo się domyślić, nie poszerzają, a przedłużają w górę, zatem wyglądamy na szczupłe i wysokie. Co więcej lepszy rezultat dają paski szerokie niż wąskie. Kolory czarne dają odczucie większej smukłości. Jasne zaś pogrubiają. Przyczyny zdają się logiczne. W jasnych kolorach trudno pominąć każdą wypukłość, natomiast w ciemnych to i owo może w trakcie nieprzychylnych oględzin umknąć. Ciekawym połączeniem będą suknie czy bluzki w zestawie dwóch kolorów – białym oraz czarnym. Biała barwa w środku, z kolei przy linii talii ciemny i gruby. Zapewnia to optyczne zwężenie. To propozycja dla dam, które chcą optycznie zwęzić swoją talię i zbliżyć się do ideału klepsydry. Trzeba poszukać sklepu proponującego odzież XXL- przykładowy dostępny tu: polar ratownictwo medyczne xxl dla panów.

szafa, garderoba, ubrania

Autor: Kristian Bjornard
Źródło: http://www.flickr.com
Spódniczki oraz spodnie. Dla dam narzekających na nazbyt poszerzone biodra poleca się spódniczki o niskim stanie jak też rozkloszowane na wzór litery A. Zbyt obcisłe a także o wysokim stanie tylko zaakcentują rozmach natury w owym miejscu kobiecej sylwetki. Spodnie z kantem także wyszczuplają figurę. Do rurek natomiast rekomenduje się buciki długie lub masywne, tak by wyrównały proporcje między cięższymi udami oraz biodrami a dołem figury. Jeśli chodzi o rozmiar rzeczy nie mogą być przyciasne. Postaw zatem na kurtki dla puszystych oraz koszule męskie XXL Prawidłowo dobrany strój potrafi sprawić cuda i poprawić samą naturę. Jak się ubierać, żeby wyglądać szczuplej? Teraz już wiesz, a więc do dzieła! –