W jaki sposób najlepiej ubierać się w zimę? Jak wyglądać modnie, ale jednocześnie czuć się bardzo swobodnie?

Klimat w Polsce jest bardzo zmienny, lecz jest możliwe by się do niego przyzwyczaić. Mamy cztery pory roku, tak powinno być w teorii, bo w praktyce wciąż bardziej to się zmienia i możemy powiedzieć, że zaczynają dominować ciepłe, nawet gorące lata i ciężkie to przewidzenia zimy. W czasie zimowym może być w związku z tym bardzo zimno, lecz także nadspodziewanie ciepło. Niemniej, jeśli chodzi o stan obecny, to raczej jest szansa na bardzo mroźną zimę, do jakiej trzeba się przygotować.

kurtka ziomowa

Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com
W takiej sytuacji nieodzowne okażą się odpowiednie akcesoria, jak cieplejsze kurtki i buty zimowe, lecz nie tylko – zobacz co jeszcze. Zima to czas, kiedy podstawowa część naszego ubioru to okrycia wierzchnie. Te części garderoby są przeważnie najdroższe, dlatego warto wybrać jak najlepiej, żeby ubranie na zimę wytrzymało wiele sezonów. Podczas zimy nie ma nic lepszego niż dobry płaszcz. Dobrze sprawdza się odcień beżu, gdyż idealnie pasuje do stylizacji swobodnej do ciemnych spodnich jeansowych oraz na przykład białych trampek, ale także do stylizacji bardziej eleganckich, kiedy zakładamy spodnie z kantem w kolorze granatowym. Z pewnością jest dobry do różnych ciemnych, ale dość neutralnych barw, jak czernie i granaty.

W prosty sposób można zestawić go z resztą ubioru, na pewno jest to prostsze aniżeli wybór innej części odzieży, na przykład kurtki puchowe (pełna oferta). Zawsze na taki zimny okres warto kupić sweter. Pasuje najczęściej do przeróżnych stylizacji, czyli od tych luźniejszych do formalnych kreacji. To rzecz niesamowicie uniwersalna, warto ją mieć w okresie zimniejszym. Sweter z wełny możemy zestawić na różne sposoby, od ciemnych jeansów, aż po bardziej eleganckie spodnie z kantem Trzeba zwrócić uwagę na rozmiar oraz dopasowanie, bo od takich rzeczy zależy, jak będziemy ten sweter nosić. Pamiętać jest też dobrze o kamizelce puchowej.

Z powodzeniem można zastosować ją jako okrycie wierzchnie podczas ciepłych, zimowych dni, kiedy niezbędna jest swoboda ruchów, a do tego na dworze nie jesteśmy jakoś bardzo długo. To doskonałe rozwiązanie, gdy po mieście przemieszczamy się autem, a wychodzimy z niego dosyć rzadko.

Jeżeli chciałbyś przekazać komuś dane na prezentowany temat, to kliknij na link oraz pokaż szczegóły (http://www.wonia.pl/) odnoszące się do tego zagadnienia – na pewno go wciągną.

Praktyczna także jest kamizelka z wełny, lecz częściej w sytuacjach formalnych. Dobra jest z flaneli, którą możemy założyć pod marynarkę flanelową.