W jaki sposób można efektywnie zadbać o wygląd swych rzęs?

Jeżeli chciałabyś się stosownie przygotować na jakiegokolwiek rodzaju większą imprezę, to powinnaś wyjątkowo zadbać o swój wygląd. Nie zapominając również o swych rzęsach.

Muszą być one długie i prawidłowo odżywione. W jaki sposób to można by skutecznie uzyskać?
mavala odżywka

Autor: Michael Sheehan
Źródło: http://www.flickr.com
skóra - pejzaż

Autor: Glen
Źródło: http://www.flickr.com
Najskuteczniejszy kosmetyk mógłby być prawidłowo dostosowany tak do konkretnych wymagań, jak i pragnień. Idealny tego rodzaju kosmetyk proponuje firma Mavala odżywka Double Lash doskonale pogrubia rzęsy i brwi. Jest ona sprzedawana w postaci olejku w opakowaniu o pojemności 10ml. Pochodząca ze Szwajcarii korporacja wytwarza doskonałej jakości towary, które usatysfakcjonowały już wiele kobiet na całym świecie. Efekty używania odżywki są zauważalne już po 10 dniach. Wtedy to rzęsy będą dłuższe, a po miesiącu codziennego stosowania rzęsy będą zauważalnie grubsze, bardziej odżywione i oczywiście gęściejsze. Preparat powstrzymuje również wypadanie rzęs.
Miej na uwadze, że odżywka Mavala, jeżeli jedynie jest używana jako podkład pod tusz, bardzo ułatwi jego rozprowadzenie. Środek jest oczywiście nietoksyczny i hipoalergiczny. Używa się go na noc nakładając przy pomocy szczotki (analogicznie jak tusz do rzęs). Potem trzeba zostawić ją na okres spania. Wedle niektórych źródeł, im mniejsza ilość mieszanki odżywczych, tym lepiej dla cery oraz oczu. Z drugiej jednak strony dobrze wybrane składniki odżywki nie powinny być szkodliwe.

Podobne działanie mogą posiadać substancje, jakie mogą wpływać na zmianę koloru rzęs. Ponadto trzeba upewnić się, jaka jest trwałość konkretnego kosmetyku.