Jakim sposobem wybrać odpowiednią torebkę damską?

Panie uwielbiają torebki. Gromadzimy je, zestawiamy odpowiednio do stroju, nosimy w nich wszystkie nasze skarby. Tymczasem każda pani jest odmienna i nie do każdej z nas pasuje taka sama torebka.

torebki

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Oto wskazówki, czym musimy się kierować ażeby dobrać dla siebie właściwą torebkę. Pierwsza zasada – dopasuj torebkę do swojej sylwetki: przeciętna bądź większa dla pań puszystych, malutka lub średnia dla pań o przeciętnej budowie a mała dla pań drobnych. Jeżeli decydujesz się na torebkę na ramię upewnij się, że jej pasek posiada właściwą dla ciebie długość. Dobieraj torebkę do konkretnej okazji, przykładowo na co dzień – torba przez ramię, do sukienki – w kształcie koperty, na wieczór z kolei – mała torebka do ręki. Interesujące dane: fajne listonoszki.

Zastanów się nad swoim stylem życia. Kupujesz nową torebkę, ale do czego będzie ci ona służyć? Nie musisz nabywać torebki, która wygląda jej poprzedniczka. Być może przeszłaś już na emeryturę i nie musisz dźwigać ze sobą aż tylu przedmiotów? Wtenczas starczy malutka, zgrabna torebeczka do ręki. Zwróć uwagę

Czerwona torebka

Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com

na powszednie aktywności.

Ta wskazówka z serwisu (https://elforrest.pl/) przypadnie Ci do gustu, ponieważ również mówi o poruszanym w niniejszym wpisie problemie. Co równie istotne, robi to w zajmujący sposób.

Kobiety, które dużo podróżują lub chodzą do szkoły, będą z pewnością gustować w plecakach bądź torbach z długim paskiem, przewieszonych przez ramię. Takowe torby są bardziej pojemne, a dodatkowo lepiej ochraniają nasze dokumenty, gdyż ściśle przylegają do ciała.

Zastanów się, w jakim stylu na ogół się przyodziewasz. Pracujesz w urzędzie i na co dzień nosisz neutralne, stroje? Najlepsza będzie dla ciebie szykowna torebeczka na ramię lub do ręki. Dla pań uwielbiających wyraźne kolory oraz rzucającą się w oczy biżuterię, najlepsze będą kopertówki czy też torebki do dłoni w neutralnych barwach. Zobacz tu: czytaj.

Osoby cierpiące na problemy z kręgosłupem, winny w miejsce torebek nosić plecaczki bądź malutkie torebeczki przewieszane przez ramię. Wybierać wtenczas należy torebki z płaskim, szerokim pasem i w żadnym wypadku ich nie przeciążać.

Natomiast to czy będą to torebki ze skóry, z zamszu czy z odmiennego typu materiału zależy jedynie od naszych indywidualnych upodobań i od wyobraźni. Wszelkiego rodzaju torebki znajdziemy także w sklepach internetowych, które oferują ogromną ilość deseni i kolorów torebek. Znajdziemy w nich nie tylko torebki damskie skórzane ale też plecaczki i torby podróżne.