W jaki sposób dbać o cerę? Domowe metody

Porą letnią pielęgnacja cery staje się nadzwyczaj istotna. Porzucamy grube warstwy pudru, wystawiamy buzie do słonka.
Wcale nie trzeba wydawać pieniążków na tony kosmetyków.

Polecam naturalne metody. Zamiast wypatrywać z sklepach kosmetyków właściwych do naszej cery (nastręczających nakładów finansowych), rozejrzyjmy się co posiadamy w naszym domu – co możemy zastosować do pielęgnacji naszej cery. Takowe naturalne składniki często są lepsze od kosmetyków, które mogą nas uczulać. W lecie postawmy więc na naturę. Zacznijmy od „wewnątrz”, zatem stary wypróbowany sposób na regenerację a także eliminację zanieczyszczeń. Codziennie rano na czczo wypij szklaneczkę wody z wyciśniętym sokiem z połowy cytryny. Starczą 3 tygodnie aby zauważyć, że cera odzyskuje estetyczny, świeży wygląd. Miej na uwadze, że witamina C w układzie jest nadzwyczaj istotna.
estee lauder

Autor: ookikioo
Źródło: http://www.flickr.com
skóra zregeneruje się oraz odpocznie jeżeli do mycia potraktujesz ją – jogurtem bądź mlekiem. Jogurtem możesz też przetrzeć skórę po umyciu. Dla przemycia (raz na 2 tygodnie) możesz zrobić peeling. Lecz nie taki z tubki. Przetestuj otręby owsiane.

Wszystkie najistotniejsze dane posiada nasza strona www (http://rehafit.org/oferta/rehabilitacja). Zobacz, czy będzie dla Ciebie przydatna, a poszukując odmiennych danych zapewne trafisz jeszcze na coś fascynującego.

Po tych zabiegach cera będzie świeższa i gładsza. Pamiętaj by zadbać także o pory. A sok z ogórków Ci w tym pomoże zmniejszając je. Najwięcej witamin znajduje się tuż pod skórką, zatem skórkami warto obłożyć buzię i pozwolić skórze relaksować się przez około 20 min.

Plasterki ogórka odświeżą też cerę, a w dzień upalny nam dadzą fizyczne poczucie. Dla nawilżenia cery nabądź Biotherm krem nawilżający na noc. Tym sposobem kompleksowo zatroszczysz się o swoją skórę, odmłodzisz ją i nawilżysz.