upominki w postaci zestawu kosmetyków dla panów

Dawanie upominków jest tak samo przyjemne jak ich dostawanie. Możemy się nimi obdarowywać bez szczególnych sposobności, albo z okazji imienin, urodzin, lub uroczystości.

prezent-facet

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Każdy z nas na co dzień używa wielu kosmetyków. Poprawniej kupić mniej niespodziany prezent, jaki okaże się potrzebny, aniżeli zdumiewający prezent, jaki nie zostanie nigdy zastosowany. Kosmetyki są zawsze trafionym podarkiem, można dostosować je nadzwyczaj indywidualnie, jeżeli dobrze znamy darzoną osobę. Jeżeli poszukujemy podarku dla kogoś z trochę dalszej rodziny czy znajomych, zestawy kosmetyków męskich również są doskonałym wyjściem.Podarunek w postaci kosmetyków przyda się wielu facetom. Komplety na ogół składają się z szamponu, płynu do kąpieli i dezodorantu. Świetne są także zestawy do golenia, pianki, golarki, oraz wyjątkowe kremy i płyny kojące. Okazjonalne komplety kosmetyków dla panów, zapakowane w efektowny kartonik, czy też zawarte w eleganckim etui, lub kosmetyczce, gdzie czasem odnajduje się także przybornik do paznokci , z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednego pana. Również na taką okazję jak Walentynki, czy Dzień Ojca jest możliwość nabyć ciekawy komplet upominkowy dla pana.

Jest wiele okazji ażeby dać ulubione kosmetyki bliskiej osobie. Męski zestaw prezentowy może obejmować artykuły do pielęgnowania ciała, jak też perfumy, wody toaletowe, czy dezodoranty. Zawsze odpowiednim prezentem są także perfumy i wody toaletowe, jednakże tu nieodzowna jest bardzo dobra znajomość gustów zapachowych osoby, którą chcemy obdarować. Czasami lepiej jest postawić na sprawdzoną markę aniżeli ryzykować z nowym zapachem.

Dzisiejszy facet wie, że nie tylko jego twarz wymaga stosownej pielęgnacji. Męskie kosmetyki to nie tylko pianka do golenia, bądź perfumy. Zimą na podrażnienie narażone są również dłonie, zwłaszcza, że wielu panów nie nosi rękawiczek, póki temperatura jest znośna. Krem do męskich rąk winien przede wszystkim odżywiać cerę. To samo tyczy się nóg i pięt.

Cera męska pod każdym względem różni się od cery damskiej, wobec tego istotne jest, żeby dla panów wybierać kosmetyki dla nich poświęcone.