Ubieranie się z wesołym zabarwieniem, czyli praktycznie wszystko o koszulkach mających śmieszne nadruki

Jednym z najbardziej popularnych elementów ubioru, są koszulki, zakładane przez dorosłych, młodzież i dzieci. Traktowane są one jako niezobowiązujący, luźniejszy ubiór, raczej do noszenia na co dzień. Chociaż rzecz jasna trafiają się osoby, które potrafią ubrać t-shirty do garnituru, i w czymś takim idą przykładowo na rozmowę o pracę, to jednak takie zestawienie nie w każdej sytuacji jest wszystkim polecane.

Koszulka reklamowa, reklama

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Koszulki (sprawdź koszulki z nadrukiem na zamówienie) kupić się da w większości sklepów z ubraniami, czy jest to jedna z największych światowych marek, czy też osiedlowy sklepik z najtańszymi ubraniami. Rzecz jasna porównując koszulki z różnych sklepów z pewnością można zauważyć dużo różnic.

Markowa koszulka będzie kosztować określoną kwotę, lecz wykonana jest z bawełny najwyższej jakości (na przykład – więcej. Bez żadnych problemów może wytrzymać kilka lat chodzenia i wiele prań, czego powiedzieć się nie da o najtańszych, niemarkowych koszulkach. Niewiele kosztują i dokładnie taka sama jest ich jakość, często już po kilku praniach są tak ponaciągane, że nadawać się będą tylko i wyłącznie do kosza na śmieci.

Kolorystyka i wzory koszulek są bardzo różnorodne, w rzeczywistości wszystko zależeć będzie od fantazji projektantów. W ostatnim czasie modne stają się koszulki ze śmiesznym nadrukiem, w sklepach pojawia się ich coraz większa ilość. Tu fantazja projektantów jeszcze się zwiększa, tym bardziej że niektóre motywy nie należą do delikatnych i tak naprawdę są na granicy dobrego smaku. A do dyspozycji jest rzeczywiście sporo. Sporym zainteresowaniem cieszą się śmieszne koszulki męskie mające najróżniejsze hasła. Popularne są też obrazki i ilustracje, z reguły odpowiednim hasłem lub komentarzem. Koszulki tego typu często są kupowane na prezent, i rzeczywiście w tej roli bardzo dobrze się spełniają. Jednak ubierając je do noszenia pamiętać należy o tym, że nie zawsze ich ubranie jest mile widziane. Są sytuacje, kiedy należy się wykazać dobrym smakiem i zrezygnować z założenia koszulki, zwłaszcza jeśli motywy na niej przedstawione mogłyby kogoś mniej lub bardziej zgorszyć.