Ponadczasowe torebki ze skóry, które nigdy nie wyjdą z mody

Zwykło się mówić, że damska torebka pomieści wszystko. Telefon, tusz do rzęs czy interesująca powieść ulubionego autora – to jedynie nieliczne przykłady. Ale aby dobrze pełniła swe zadanie, powinna być wykonana z dobrego gatunkowo, wytrzymałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego powstała torebka, ma nie tylko estetyczne, lecz praktyczne znaczenie i przede wszystkim decyduje o jej jakości. Z tego powodu panie tak bardzo pokochały torebki ze skóry naturalnej.

Czerwona torebka

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka to podstawa w szafie kobiet interesujących się modą. Ponadczasowa, klasyczna, czy można chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej odnajdą się w każdych okolicznościach – zależnie od fasonu.Warto posiadać je w swej garderobie, gdyż towarzyszyć nam będą długie lata. Warto pamiętać, iż interesujące ceny znajdziemy w hurtownia torebek. Tu więcej: szykowne portfele.

Czarna listonoszka, to nie tylko praktyczny, lecz przede wszystkim najmodniejszy dodatek stroju. Można ją łączyć dla kontrastu z kobiecymi sukienkami, bądź nawet koronkami. Jej drapieżny charakter przełamią jasne, pastelowe kolory. Jeśli ma to być stylizacja „z pazurem”, wystarczy zestawić torebkę z dopasowanymi dżinsami, dowolnym T-shirtem z nadrukiem i ciężkimi butami. Przestała działać już zasada Jackie Kennedy (dodatki w tym samym kolorze), więc możemy puścić wodze swojej fantazji.Do niedawna uważano, że takie modele torebek są zarezerwowane dla nastolatek, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na klasyczne modele – do ręki.

Jeśli twierdzisz, że prezentowany tutaj post jest interesujący oraz poszukujesz czegoś pokrewnego, to kliknij oprócz tego ten link, a zobaczysz więcej informacji zafa workwear!

Na szczęście, obecnie styliści zdecydowanie odrzucają wszelkie modowe konwenanse. Najnowsze wpisy: .

Torebka klasyczna, w kształcie trapezu lub prostokąta to idealny dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić na co dzień. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej elegancka i zawsze na czasie, będzie torebka w kolorze czarnym.

Obojętnie, na który model się zdecydujemy, możemy być pewne, że doda nam ona klasy, gdyż torebki ze skóry naturalnej od zawsze kojarzyły się z prestiżem i nic zanosi się, by któregoś dnia sytuacja ta uległa zmianie.