Tęższe kobiety i wzorowa bielizna

Odpowiednio dobrana bielizna to podstawa, zwłaszcza kiedy pojawia się upalna aura i zrzucamy z siebie tony ciuchów. Wówczas bielizna dużo bardziej rzuca się w oczy, zwłaszcza spod cienkich bluzek i spódnic. Jeżeli jesteśmy szczupłe i mamy idealną sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy prezentowały swoje ciało, problem pojawia się jednak wówczas, gdy nasza sylwetka nie należy do atrakcyjnych.

Pulchniejszym kobietom trudniej wyszukać idealnie dobraną bieliznę, aczkolwiek na rynku istnieje wielu producentów, którzy bez problemu wykonują biustonosze – zobacz by porównać – czy bikini w rozmiarze o wiele większym niż B czy C. Jednym z nich jest m.in. firma Gorsenia, która

Modelka w gorsecie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

produkuje biustonosze czy gorsety dla pulchnych pań nawet z rozmiarem L.

Pulchne kobiety powinny sporą uwagę przywiązywać do zakupywanej bielizny, tak żeby dzięki niej zlikwidować wszelkie niedociągnięcia. Dlatego popularny push up (przykładowo: biustonosz rodzaju push up) dla takiej kobiety to nie jest odpowiednie rozwiązanie, z kolei idealnym wyjściem będzie bielizna kształtująca sylwetkę. Taka bielizna, zazwyczaj bezszwowa, potrafi świetnie zakryć niedoskonałości, a jednocześnie atrakcyjnie wyglądać. Jest

Kobieta na ławce

Autor: David Schiersner
Źródło: http://www.flickr.com

w dodatku niezwykle komfortowa, jako że – jeśli oczywiście jest należycie dobrana – nigdzie nie uwiera, nie odstaje, więc kobieta czuje się w niej tak samo komfortowo, jak i kobieco.

Grubsze panie mają dość często kłopot z dużymi, obwisłymi piersiami. W tym przypadku konieczny jest wręcz doskonale skrojony biustonosz, który stosownie podtrzyma biust i ładnie go wymodeluje.

Można kupić na przykład biustonosze Triumph czy Gorsenia itp. (biustonosz typu gorsenia) – byle pamiętać, że ważna jest nie tylko wielkość miseczki, ale także obwód pod biustem. Wbrew masowej opinii bowiem to nie ramiączka stanika służą do podtrzymywania piersi na odpowiednim poziomie, lecz dobrze dobrany rozmiar biustonosza pod biustem. Bardzo dobrym rozwiązaniem są oczywiście również gorsety, które należycie podtrzymują biust, a dodatkowo ładnie modelują sylwetkę w pobliżu talii.

Niezwykle duży asortyment bielizny doskonale skrojonej dla grubszych pań można znaleźć w internecie, dlatego warto rozpocząć poszukiwania doskonałej bielizny właśnie od internetu.