Sztuka lekarska estetyczna, innymi słowy to co obywatele obecnie lubi w największym stopniu.

Epoka dla medycyny estetycznej właśnie nastała. Różnorodność usług tego typu gabinetów ciągnie się w bezgraniczność. Salony oferują masę możliwości do ulepszenia wyglądu zewnętrznego, tych mniej lub bardziej bolesnych.

Pomimo tego, czego się nie czyni, by być ładnym?
zobacz wypełniacz do ust

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Tatuaże

Autor: Heidi Rewell
Źródło: http://www.flickr.com

Wypełniacz do ust, oraz wypełniacze zmarszczek to zdecydowany hit. Zaleca się natomiast wcześniejszą konsultację zarówno z lekarzem przewodzącym, jak również z osobami, które już kiedyś czegoś analogicznego próbowały. Skupiając się na buzi przedstawimy w skrócie hialuronowy wypełniacz do ust. Plasuje się on w tubce o pojemności 12 ml i wizerunkiem przypomina świetny błyszczyk do ust. Wytwórca przedstawia go jako nieinwazyjny artykuł przeznaczony do powiększania ust. Wyrób klinicznie zaaprobowany, iż dzięki swej budowie automatycznie działa jak poduszka dla zapadniętej skóry. Dodatkowo zwiększa nawodnienie w okolicach fałd na ustach przez co napina skórę, która jednocześnie staje się niezrażona na zaginanie. Artykuł nie męczy ust, ale aktywizuje ich gładkość. Kolagen znajdujący się w wypełniaczu stymuluje komórki mieszczące się na ustach. Według ocen jakie da się przeczytać na jego temat, jest to produkt godny poparcia, lecz skutki zauważalne są po tygodniu aplikowania, a nie jak dowodzi producent – po pierwszym wykorzystaniu. Kolejnym hitem w świecie medycyny są wypełniacze zmarszczek – . Dzielą się na te, w których używa się kwasu hialuronowego lub kwasu polimlekowego. Oba wartościowo wpływają na stan skóry jednakże działanie mają nieznacznie inne. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem pojawiającym się w systemie człowieka, dlatego też nie wywołuje odpowiedzi alergicznych. Odpowiada za nawilżenie skóry, a także jej sprężystość oraz gładkość. Stanowczo z większym entuzjazmem wybierany niż kwas polimlekowy, który jest związkiem chemicznym , ale o jednakowym działaniu inaczej, przywraca objętość, wygładza, uzupełnia jakość skóry. Oba odbiegają czasem reakcji – kwas polimlekowy działa na pewno wolniej aniżeli hialuronowy.

Jak widać, jest sporo sposobów, by naprawić różne wady, które mamy na twarzy.

Zabiegi te nie grożą życiu, wszystko odbywa się pod okiem przeszkolonego personelu, który zadba o to by każdy kto się zdecyduje, był nadzwyczaj zadowolony z efektów.