Ubiór na święta dla mężczyzny nie musi być sztywny i przewidywalny. Zobacz jakie mamy propozycje

To zawsze jest problem dla faceta – ubiór. Mawia się, że faceci mają łatwiej niż kobiety, ponieważ ubiorą garnitur, który pasuje prawie na każdą okazję, natomiast kobieta musi myśleć, co dobrać, żeby było najbardziej właściwie. A weźmy przykładowo okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest w najwyższym stopniu właściwy, jaki strój powinien wybrać mężczyzna?

kliknij tutaj

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Nieprawdą jest, że w okresie świątecznym zawsze należy wyglądać elegancko. Takie tradycyjne zasady ubioru są dosyć uzasadnione, gdy chodzi o ślub czy wyjście do opery. W przypadku świąt bardziej od garnituru ważny jest komfort. W tym okresie przecież właściwie najczęściej odpoczywamy lub mamy spotkania z rodziną, więc powinniśmy czuć się jak najbardziej swobodnie. Z innej strony być może każdego dnia musisz nosić garnitur garnitur szyty na miarę wrocław, więc w święta marzysz o odrobinę swobody. Pamiętaj, możesz sobie na to pozwolić, gdyż nie tylko garnitur garnitur wrocław przyczyni się do tego, iż będziesz się prezentował elegancko. Choć więc mawia się, iż kobieta od nadmiaru odzieży ma gorszą sytuację, to i odzież męska potrafi sprawić wiele problemów.

Co powiesz na tradycyjny zestaw koordynowany? To pomysł na właściwe połączenie odrobiny elegancji i luzu. Składa się na niego granatowa marynarka, biała koszula i wełniane spodnie. Jeśli chodzi o buty, to nie ma ustalonych norm, gdyż mogą być one czarne, ale także wiśniowe czy brązowe. W takim stroju zawsze będziesz się prezentować bardzo stylowo. Ponadto, to niezwykle interesująca oferta dla osób, które po raz pierwszy idą na kolację do konkretnego miejsca, na przykład może to być kolacja z przyszłymi teściami. Świetną ofertą jest także nieformalna marynarka. Ten ubiór sprawi, że będziesz się prezentował elegancko, lecz jednocześnie nie będziesz musiał ubierać tradycyjnej marynarki – więcej informacji.

Takie bowiem kroje wielu osobom wydają się po prostu zbyt sztywne. Wybierz coś mało oczywistego, na przykład oryginalną tkaninę, co umożliwi zachować smak klasyki, ale i przemycić trochę niekonwencjonalnego stylu. Koszula dobierz białą, zaś możesz pomyśleć o różnych dodatkach, jak mniej formalne krawaty. A co najważniejsze pamiętaj, że nie jesteś skazany na jeden obowiązujący strój, tak więc możesz eksperymentować, oczywiście w granicach normy, którą określa uroczystość tych świątecznych dni. Nie idź w drugą stronę, gdyż możesz stać się zbyt eksperymentalny, co akurat w zupełności nie będzie pasować do sytuacji.