Stare modele butów wracają do łask.

Istnieje powiedzenie, że buty są zwierciadłem duszy.
buty nike air max 90

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Od dłuższego czasu można zauważyć, że producenci obuwa dosłownie walczą między sobą o tworzenie nowych wzorów obuwia.

buty nike air max 90

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Dzisiaj omówimy trzy modele znanych marek.
Na początek popatrzymy na buty nike air max 90. Sam model największego amerykańskiego producenta obuwia posiada swoje początki jeszcze w latach 80 poprzedniego wieku. Linia air max jest jedną z najbardziej szanowanych wśród ludności amerykańskiej, ze względu na wybitną jakość wykorzystanych materiałów i pomimo postępu w produkcji, wciąż są szyte przez pracowników. Decyduje to o tym, że każda para butów jest nieco inna, dzięki temu niepowtarzalna. Pierwotnie, aż do końca 21 wieku model nazywany był air max III, dopiero potem w trakcie jego reedycji, otrzymał nową nazwę – air max 90. Na szczęście modele najnowsze owej linii wykonywane są z użyciem najnowszych metod. Nadal używany jest nubuk lub zamsz, sztuczna wysokiej jakości skóra oraz siatka polietelyenowa, ale model wykonywany jest w technologii bezszwowej, przy użyciu termozgrzewalnej taśmy. Wszystko to decyduje, iż noszenie butów serii air max jest nawet częścią kultu. Drugą marką jest niemiecki Adidas. Tej firmy chyba nie musimy przedstawiać? Tak samo jak w przypadku air max’ów, na półki w salonach zawitały buty adidas la trainer .

Chcesz wyszukać inne takiego rodzaju źródła? Kliknij ten link – więcej zobaczysz w serwisie (http://www.galerialucznik.pl/pl/menu/maszyny-do-szycia/maszyny-do-szycia-elektroniczne-651.html), który proponuje zbliżone kwestie.

Model ma piękną historię. Wracając myślami do roku 84-go ubiegłego wieku i Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles swój debiut miała akurat najświeższa perełka marki adidas. Sam but wyróżniał się na tle innych sportowych butów

samodzielnie regulowanym systemem amortyzacji Vario charakteryzującym się wymiennymi kołeczkami umiejscowionymi w podeszwie. Górę buta wykonano podobnie jak model amerykańskiej firmy z naturalnego nubuku i nylonu, miejsca narażone na rozciąganie wykonano z pomocą specjalnej syntetycznej siatki. Poza wykorzystaną technologią kołeczków amortyzacyjnych, sneakersy wyróżniają się tradycyjnym można nawet powiedzieć, że vintage’owym wyglądem, oczywiście gruntownie odświeżonym. But nie jest ciężki, zdecydowanie smuklejszy od air max’ów o sportowej destynacji, z tego powodu znakomicie sprawdzi się na korcie tenisowym, czy w trakcie biegania. Ostatnie na naszej liście są buty męskie timberland, które bardzo odbiegają i wyglądem i przeznaczeniem od pozostałych dwóch modeli. Obuwie amerykańskiej firmy Timberland zyskały największy rozgłos dzięki linii Premium 6, owych charakterystycznych piaskowo-żółtych butów. Buty tej marki wytwarzane są z wysokiej jakości skóry cielęcej, z tego powodu ich cena jest stosunkowo wysoka, ale charakteryzują się one większą wytrzymałością. Oznacza to tyle, że będziemy używać ich nawet kilka sezonów więcej, co dla panów jest bardzo ważne.

Łatwo powiedzieć, iż stare modele wracają do łask, a noszenie ich uznawane jest jako oznaka poczucia dobrego stylu. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii stare-nowe linie obuwia cieszą się świeżym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznych cech każdego modelu.