Stały make-up brwi jako poprawienie ich zarysu

Nie wszystkie posiadamy perfekcyjne rysy buzi. Dużo z nas potrzebuje trochę czasu, aby rano zrobić make-up odpowiadający naszemu ideałowi. Współczesne możności przynoszą paniom wiele możliwości na to, ażeby twarz wyglądała dobrze i nie musiały przeznaczać wiele czasu na makijaż.

Makijaż permanentny brwi to gatunek tatuażu, jednakże podczas tego zabiegu wdraża się pigment do płytszych warstw skóry. Utrzymuje się on od dwóch do pięciu lat, a nie przez całe życie. Jednak na ogół wymaga poprawek już po dwóch, trzech latach. Im jaśniejszy barwnik tym szybciej się wypłukuje. Wiele trwalsze są ciemniejsze barwniki. Oczy są bardzo delikatne, a w trakcie zabiegu nakłuwa się je igłą po wielokroć. Nie jest to sympatyczne, dlatego przedtem używa się znieczulenie miejscowe.
makijaż permanentny brwi

Autor: Candy Polska Sp. z o.o
Źródło: Candy Polska Sp. z o.o
Na porządny makijaż brwi można zdecydować się, gdy chcemy poprawić ich kontur, bądź gęstość. Tu wykorzystuje się procedurę piórkową, jaka zapewnia naturalne efekty. Makijaż (zobacz też – pigmenty doreme) trwały uwielbiają sportsmenki, kobiety, które dużo podróżują, alergiczki, ale także kobiety dotknięte chorobami nowotworowymi.
Od razu po zabiegu możliwa jest opuchlizna i odcienia mocniejszego aniżeli przewidywałyśmy.

Zobacz, co zawiera proponowana treść (https://www.dermamed.com.pl/oferta/zmarszczki), którą przeglądasz. Dane, które są tam umieszczone, będą jak najbardziej wartościowe – wejdź zatem tu!

Opuchnięcie przemija dość szybko, a pigment złuszcza się przez około tydzień. Make-up staje się w znacznym stopniu jaśniejszy. Po około trzech tygodniach, gdy skóra już zregeneruje się, niezbędne jest uzupełnienie – .

Trwa ono już znacznie krócej, dopełnia się jedynie te lokalizacje, gdzie barwnika jest za mało. Po zabiegu przez kilka dni stronimy od opalania, basenu, sauny. Prawidłowo dopasowany i zrealizowany make-up permanentny wygląda bardzo naturalnie.