Śpiwory Małachowski osłonią nas przed nieprawdopodobnym mrozem

Kupując sandały Source nie będziemy żałowali decyzji

Im więcej maszerujemy, tym bardziej zależy nam na tym, żeby buty okazały się wygodne, nie obcierały oraz dobrze chroniły kostkę. Przez to właśnie tak wielu obywateli, szczególnie tych, którzy kochają dalekie marsze, decyduje się na sandały Source. Są one właściwie wyprofilowane, dzięki czemu podeszwa natychmiast układa się właściwie do stopy, dodatkowo posiadają wzmacniane paski, które dobrze przytrzymują nogę, przy równoczesnym zapobieganiu obtarciom i odciskom.

buty, sklep górski, turystyka

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Takie sandały pasują na każdą pogodę, ponieważ posiadają funkcję klapka, a paski bardzo szybko schną (zobacz ofertę). Ciekawostką jest również to, że posiadają one gwarancję zielonego miejsca, a więc mamy szansę je dać na gwarancji przez dwa lata, albo tak długo, jak długo jest widoczny zielony znaczek mieszczący się pod podeszwą. To powoduje, że posiadamy niejako potwierdzenie ich niesamowitości.

Trzeba mieć śpiwory Małachowski

Nawet mroźna noc w namiocie może się kojarzyć z czymś przyjemnym, jeżeli będziemy na nią właściwie przyszykowani. Należy posiadać śpiwory, które testowane były w trudnych warunkach, a zatem na Evereście, gdyż wówczas będziemy posiadali pewność, że skoro spisały się przy takiej temperaturze, to w naszych warunkach także sobie poradzą. Właśnie takie okazują się śpiwory Małachowski (kliknij i wejdź na stronę), które możemy kupić w najlepszych sklepach oferujących wyposażenie sportowe oraz wspinaczkowe, lecz możemy go też nabyć przez internet. Takie śpiwory (łącze) stosują odpowiednią technologię, która sprawia, że z jednej strony są bardzo lekkie oraz dobre w składaniu, a z drugiej skutecznie chronią przed mrozem.


Powinniśmy posiadać to co odpowiednie

namioty, sklep górski

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Jeżeli często planujemy piesze wycieczki i do tego jeszcze uwielbiamy wędrować z namiotem, to powinniśmy posiadać dobry sprzęt. Właściwie dobrane obuwie, dobry plecak, solidny namiot oraz ciepły śpiwór są tutaj podstawą. Jedynie dzięki temu możemy mieć gwarancję, że nasza wyprawa się uda, a my niepotrzebnie nie narazimy się na nieprzyjemne dolegliwości.