Śmieszne upominki na osiemnaste urodziny. Co można kupić gdy idziemy na huczną imprezę?

Osiemnaste urodziny to ważne wydarzenie w krótkim życiu młodego człowieka, na które bardzo się czeka. Nie tylko oznacza wejście w dorosłość, lecz również decydowanie o sobie, wyrobienie dowodu osobistego, możliwość pójścia na prawo jazdy itd.

sukienki

Autor: Pavlina Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Osiemnastka kojarzy się z kilkom przywilejami – możliwość kupna alkoholu, możliwością pójścia na imprezę i do innych miejsc z ograniczeniem „dozwolone od lat 18”.
Często 2 klasa szkoły średniej to rok osiemnastek.

Godny uwagi tekst, czyż nie? Skoro tak myślisz, to ponadto zobacz treść w serwisie (http://koneser.eu/miejsca-przyjazne-psom-w-warszawie-2021/), którą także niewątpliwie uznasz za wartościową.

Młodzi ludzie wzajemnie zapraszają się na imprezy, które organizują wspólnie lub samodzielnie, dysponując większym czy też mniejszym nakładem finansowym. Czasami solenizant rozdziela świętowanie na dwa razy i robi imprezę urodzinową dla rodziny oraz dla przyjaciół. Czasami osiemnastka to ogólnie ostatnia impreza, na którą zwołuje się bliskich przed kolejnymi kluczowymi chwilami w życiu, takimi jak ślub czy chrzciny. Lecz część solenizantów po prostu zdaje sobie sprawę z tego, iż może otrzymać zastrzyk gotówki i w ten sposób po osiemnastce opłacić sobie prawo jazdy albo inny droższy, lecz długo wyczekiwany upominek. Forma i charakter upominku są bardzo związane z tym, co łączy nas z osobą świętującą urodziny. Sporo ludzi decyduje się na Prezenty połączone z wejściem w dorosłość, kojarzące się z seksem, niezależnością albo piciem sporych ilości alkoholu. Są to najczęściej małe upominki, jak kufle, śmieszne skarpetki męskie, muszki, pływające kieliszki, Alko-Chińczyk itp. Czasem jednak większa liczba ludzi chce zrzucić się na prezent i jest to bon na wejście na trening sportu ekstremalnego, bon podarunkowy do sklepu odzieżowego, zestaw ekskluzywnych kosmetyków i perfumy. Jeśli całkiem nieźle znamy osobę, jaką mamy obdarować, kupno prezentu nie będzie trudne i nie będą nam kołatały w głowie tylko śmieszne skarpetki męskie.

Gwiazdy na wybiegu Natalii Jaroszewskiej

Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Na osiemnastkę możemy iść na kręgle, wynająć lożę w knajpce i zaprosić jedynie bliskich znajomych, czy można iść do imprezowni z całą klasą i połową osiedla.

Wszystko to przecież jest zależne od ludzi organizujących imprezę. Kiedy już wiemy, jaki styl będzie mieć impreza, dostosujmy do niej swój podarunek, by zarówno wstrzelić się w gust solenizanta, oraz czuć, iż to prezent dostosowany do okoliczności.