Śliczne i niewymownie gęste rzęsy, czyli parę słów na temat zabiegu przedłużania rzęs

Zabieg przedłużania rzęs jest współcześnie coraz bardziej atrakcyjny. Sporo kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, albowiem jest to dla nich ogromną wygodą, ponadto przedłużone rzęsy przedstawiają się faktycznie pięknie! Długie, czarne, podkręcone i nadzwyczaj gęste rzęsy – jaka kobieta nie chciałaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs w końcu wolno cieszyć się ślicznymi rzęsami, bez konieczności codziennego ich malowania. Uroda jest obecnie dla kobiet niezmiernie istotna i bezsprzecznie każda z nas zawsze pragnie przedstawiać się cudownie. Przedłużone rzęsy nie tylko świetnie wyglądają, ale także wpływają na wzmocnienie poczucia własnej wartości i pewności siebie. A co można stwierdzić na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on całkowicie bezpieczny? Ile czasu taki zabieg? I jak długo utrzymuje się efekt przedłużonych rzęs? O tym i trikach o make-up więcej tu – świetne zestawy do makijażu.

Zabieg przedłużania rzęs jest zupełnie bezpieczny i nie niszczy naturalnych rzęs. Jeżeli tylko robisz zabieg u doświadczonej stylistki rzęs to na pewno nie musisz się niczego obawiać. Zabieg realizowany jest na zamkniętym oku. Za pomocą pęsety rzęsy są doklejane do prawdziwych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy można dokleić jedną, dwie a nawet trzy rzęsy. Czas zrealizowania zabiegu jest zależny od ilości doklejanych rzęs, i także od tego ile naturalnych rzęs ma klientka.

Zazwyczaj taki zabieg trwa około dwóch godzin. Rzęsy utrzymują się na oku około dwa miesiące, jednakże jeśli chcesz aby efekt bezustannie był widowiskowy zaleca się wykonywanie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zainteresować się zabiegiem przedłużania rzęs, bo wyniki takiego zabiegu są naprawdę fenomenalne. Ponadto mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich codziennie malować, gdyż zawsze wyglądają one perfekcyjnie. Bez wątpienia zakochasz się w swoich pięknych, długich i podkręconych rzęsach, więc już dziś podaruj sobie troszkę luksusu i wybierz się na profesjonalny zabieg przedłużania rzęs. Tak samo ważne jest wyróżnienie dobrym make-up oczu, gdzie przydadzą się takie akcesoria jak tu – akcesoria do make-up.