Sculptra i usuwanie rozstępów – najczęściej wykorzystywane usługi kosmetyczne, które efektywnie poprawiają i zwiększają elastyczności skóry

Każda kobieta pragnie by jak najdłużej wyglądać młodo. Używają różnorodnego rodzaju kosmetyki czy także domowe metody, aby podtrzymać młody i śliczny wygląd. Rozwój obecnej medycyny estetycznej zezwala na używanie na skórę w zamiarach regeneracyjnych nie tylko kosmetyków, ale również zabiegów mających udoskonalić jej wygląd i giętkość.

Sposoby na likwidację rozstępów

ciekawa strona

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Tym, co nie daje spać wielu kobietom oprócz zmarszczek są też rozstępy. Są to pasma wrzecionowate, które występują najczęściej na powierzchni skóry brzucha, ud czy pośladków. Mogą ukazać się też na ramionach i klatce piersiowej. Ich pojawianie się związane jest z różnorakimi przyczynami takimi jak: podstawy genetyczne, zbyt prędki przyrost w krótkim czasie masy ciała, ciąża lub przyczyny hormonalne. Obecny postęp dziedziny kosmetycznej i medycyny estetycznej pozwala na efektywniejsze usuwanie rozstępów. Stosowanie kremów może polepszyć wygląd skóry i spowodować zmniejszoną widzialność rozstępów.

Jeśli fascynuje Cię prezentowany temat, odszukaj więcej tu (https://nukleomed.pl/leczenie-bolesnych-przerzutow-do-kosci-samar/) faktów na ten wątek, które okażą się niezwykle zajmujące i z pewnością wciągną Cię bez reszty.

Jednak zazwyczaj usuwanie rozstępów dokonywane jest za pomocą medycyny estetycznej a nawet interwencji chirurgicznej. Jednak chirurgiczne pozbywanie się rozstępów jest bardzo dotkliwym i poważnym zabiegiem. Tymczasem medycyna estetyczna pozwala na ich usuwanie metodami bezbolesnymi i nieinwazyjnymi.

Nowoczesna metoda wygładzająca skórę twarzy

Pośród najczęściej stosowanych przez kobiety zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej prócz

kosmetyczka

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

usuwania rozstępów są także zabiegi mające na celu wyrównanie skóry i eliminację zmarszczek. Gabinety kosmetyczne mają w swojej propozycji bogatą gamę zabiegów przywracających skórze zdrowy wygląd. Zabiegiem, jaki cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością jest Sculptra, czyli kwas polimlekowy – kliknij w link. Wykorzystywany do stymulowania produkcji naturalnego kolagenu, spłyca zmarszczki, nadaje skórze większej sprężystości a także poprawia owal twarzy. Stosowany jest do odnawiania obszerności tkanek miękkich istniejących w twarzy. Sculptra jest kwasem, który produkowany jest w organizmie, zatem jest bezpieczny gdyż doszczętnie rozkłada się w ciele obywatela. Idealnie sprawdza się, jako metoda nieinwazyjna przy korekcji kształtu twarzy czy ujędrniania skóry.