Salon fryzjera uratuje twoje wymęczone pukle

Włosy są uznawane za jeden z najważniejszych przymiotów każdej kobiety oraz świadectwo jej siły. Przyjętym wzorem są dłuższe, błyszczące i miłe w dotyku pukle.

Marzenia o nieskazitelnym wyglądzie fryzury zwiększają spoty telewizyjne, billboardy umieszczane w centrach miast oraz retuszowane fotografie w licznych tygodnikach przeznaczonych dla przedstawicielek płci pięknej.

fryzjer strzygący chłopca

Autor: Dale
Źródło: http://www.flickr.com

Z telewizorów, ścian budynków i stron prawie wszystkich gazet spoglądają na nas modelki o gęstych czuprynach, które przykuwają wzrok nasyconym kolorem i intensywnym blaskiem. Z jednej strony porównywanie swojej fryzury z propagowanym ideałem może przysparzać kobietom kompleksów, z drugiej natomiast skłaniać je do regularnej i prawidłowej pielęgnacji. Właściwa troska o włosy jest bowiem kluczemdo sukcesu i uzyskania wymarzonego rezultatu.

Inną sprawą jest, że wiele pań postrzega własną fryzurę jako najlepszy środek wyrażania swojej osobowości pomysły na rewolucyjne cięcia, niespotykane kolory, trwałe ondulacje lub też oryginalne upięcia. Włosy, które każdego dnia muszą wytrzymywać konsekwencje fantazji swoich właścicielek, bardzo szybko stają się łamliwe, wątłe i pozbawione życia. Przywracanie urody (Beaumed – zamykanie naczynek lubin) słabym kosmykom jest dość długim procesem i wymaga dużo cierpliwości. Pierwszym punktem planu ratowania czupryny musi być fryzjer- użyj tego linku. Ścięcie rozdwojonych końcówek wzmocni włosy i uchroni je przed większymi uszkodzeniami.

kobieta, włosy

Autor: ellebil1
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre zakłady oferują także specjalistyczne kuracje, które odbudowują pasma, dając natychmiastowy efekt. Zabiegi tego już nie są typowe dla dużych miast, takich jak Poznań czy Warszawa. W dzisiejszych czasach nawet niewielki zakładzik ulokowany w małym miasteczku może poszczycić się paletą usług, których nie wstydziłby się najlepszy francuski salon urody-

Następnym krokiem na drodze do upragnionych loków jest wybór właściwych kosmetyków. Prawidłowo dobrany szampon i odżywka zdziałają cuda. Warto jednak nie ograniczać się do tych dwóch podstawowych i śmiało sięgać po rozmaite olejki, lotiony czy maseczki do włosów.