Proste włosy bywają naprawdę eleganckie, na szczęście teraz istnieją już bezpieczne metody wykonywania tego zabiegu

Kobiety pragną pięknie prezentować się pod każdym względem, również fryzura powinna być nieskazitelna. W dzisiejszych czasach sporym powodzeniem cieszy się prostowanie włosów. Można to wykonać z użyciem zwyczajnej prostownicy, albo w salonie fryzjerskim.

naturalne prostowanie włosów

Autor: Brian U
Na szczęście istnieją już bezpieczne zabiegi prostujące z użyciem naturalnej keratyny.
Z keratyną włosy będą gładkie i proste
keratyna do prostowania włosów

Autor: IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plas

Wiele pań pragnie mieć proste i gładkie pasma, gdyż przedstawiają się one naprawdę elegancko. Uważa się, że wygładzone włosy są skłonniejsze do czesania fryzury, poza tym panie nie lubią mieć nieładu na głowie, a właśnie tak bywa z lokami.

Kliknij ten odnośnik, a potem zdobądź więcej szczegółów (http://salonaturi.pl/masaze/masaz-czekoladowy-z-wybrzeza-kosci-sloniowej/) odnoszących się do analizowanej w tym artykule treści. Uzyskasz wtedy szerszą wiedzę!

Niestety domowe prostowanie włosów bywa dość szkodliwe dla fryzury, gdyż włosy znacząco niszczą się podczas kontaktu z urządzeniem. Coraz większym uznaniem wśród klientek cieszy się keratyna do prostowania włosów – (sprawdź keratynę do prostowania włosów). Działania z użyciem keratyny nie tylko gwarantują wspaniałe, gładkie włosy na wiele tygodni, ale również dbają o stan pasm.

Naturalne prostowanie włosów – czy to w ogóle będzie możliwe (tego autora)?
tonik

Autor: Loozrboy
Źródło: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Teraz bardzo wiele pań zwraca uwagę na to, żeby wykorzystywać naturalne kosmetyki, ponieważ są one dla skóry oraz włosów bezpieczniejsze. Prostowanie pasm z wykorzystaniem keratyny świetnie wpisuje się w te trendy, bowiem keratyna jest naturalnym składnikiem. Rzeczone prostowanie włosów jest optymalne dla tych pań, które mają włosy ciężkie do ułożenia i oporne na modelowanie lub wygładzanie.

W wypadku, jeśli posiada się takie włosy ułożenie pięknej fryzurki bywa praktycznie niemożliwe, gdyż już po krótkiej chwili, włosy żyją swoim życiem i układają się, jak chcą. Po zabiegach z keratyną można przez długi czas radować się prostymi i przyjemnymi w dotyku pasmami, jak też wygodą czesania fryzury.