Potrzebujesz porady dotyczącej stroju? Wybierz się na zakupy ze stylistką.

Nadchodzą wakacje! Upragniony czas wypoczynku i relaksowania się. Nareszcie będziemy mogli spakować walizkę i wyruszyć na długi wypoczynek. W zależności od upodobań okażą się to góry, jeziora, albo po prostu wyjazd na wieś?

Bez względu na to, który kierunek wybierzemy, powinno się do takowej wycieczki przygotować. I nie mam tu na myśli tylko spakowania plecaka wraz z najpotrzebniejszymi akcesoriami. Jeśli wyjeżdżamy przykładowo w góry, to dobrze jest popracować nad kondycją, żebyśmy nie złapali zadyszki wchodząc na małą nawet górę. Świetnie jest przynajmniej 3 miesiące wcześniej zacząć chodzić na długie spacery, a jeszcze fajniej uprawiać jogging, gimnastykować się albo chodzić na siłkę.

Kłopot z doborem ciuchów? Z pomocą przyjdzie personal shopper

kobieta z torbami na zakupach

Autor: iStock
Źródło: iStock
Jeżeli idzie o wypad nad morze, to tu największy problem mają zazwyczaj panie! Czasami już na długie tygodnie prędzej zaczynają panikować , ponieważ a to za duży brzuch, a to za grube uda, a to nie niestety cellulit na tych nogach. Jakie polecamy rozwiązanie? I tutaj również najważniejszy jest sport. Systematyczne ćwiczenia, rozciąganie się, jogging czy jazda na rowerze potrafią zdziałać cuda. Jeżeli jednakże nie mamy wystarczająco silnej woli, fajnie jest popracować nad ubiorem. Dobrze dobrany ubiór może zdziałać cuda i ukryć wszelkie defekty. Jeśli sami nie wiemy, co okaże się dla nas właściwe, to zawsze mamy możliwość wybrać się na zakupy ze stylistką (zrób zakupy ze stylistką).
Dlaczego powinno się przejść do stylistki?
Prywatna stylistka na pewno pomoże nam idealnie dobrać ciuchy do naszej postury oraz urody . Co istotne, nie chodzi tu wyłącznie o spódnice czy t-shirty, lecz nawet o kostiumy kąpielowe! Na rynku jest przecież tak dużo fasonów strojów, że niekiedy trudno się zdecydować na jeden. Taka fachowa personal shopper doradzi, czy fajniejsze będzie dla nas bikini czy kordonki sklep jednoczęściowy, jaki model i barwę wybrać itp. Lepiej jest wydać raz gotówkę i zdecydować się na tego rodzaju radę, niż potem wielokrotnie żałować nietrafionych zakupów (zobacz pełną ofertę na tej stronie). Jakże często bowiem w sklepie określony ciuch wygląda na nas doskonale, a jednakże w mieszkaniu widzimy, że jednak nie jest taki wspaniały – tutaj źle leży, tu odstaje itp. Z tej przyczyny wypowiedź osoby postronnej i która zna się na rzeczy jest tak istotna.

Jak widać, osobista stylistka to znakomita opcja dla osób, którym zależy na fajnym wyglądzie podkreślonym właściwym strojem. Jeżeli zależy nam więc na tym, ażeby wyglądać doskonale, przykryć mankamenty urody, to dobrze rozważyć zakupy ze stylistką, którą znajdziemy już w każdym dużym mieście, zarówno Poznaniu, jak i Krakowie albo innych.