Porady jak dobrać garderobę dla eleganckiego faceta?

Nie masz pojęcia na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz świetnie w niej wyglądać?
Najważniejszy jest materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeśli jest to bawełna, to jest to trafny wybór. Bawełniane koszule są najbardziej uniwersalne, przepuszczają powietrze, a ich największą chyba zaletą jest wygoda.

Koszule męskie
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze najlepszego dla swojej sylwetki fasonu powinniśmy sugerować się: własnym samokrytycyzmem, komfortem i efektem jaki chcemy osiągnąć. Jeżeli od lat nosimy klasyczne, luźniejsze koszule, nazywane classic fit, regular itp. i czujemy się w nich dobrze, zaś fasony dopasowane powodują, że z miejsca zaczynamy myśleć o diecie, to nie musimy ślepo podążać za modą.

Jeśli jednak mamy ku temu predyspozycje, a także interesujemy się modą – wybierzmy koszule męskie slim fit i dodatkowo spinki do koszuli, na stronie Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, do tego są bardzo modne, tak w wersji formalnej, jak i niezobowiązującej. Szczególnie, iż doskonale komponują się z coraz modniejszymi garniturami slim fit. Niskich panów takie koszule wysmuklą dodając optycznie parę centymetrów, zaś u wysokich szczupłych mężczyzn, zaakcentują dobre strony sylwetki. Sklepy internetowe zaskoczą nas bogatym asortymentem – koszule męskie kupisz na to element, który przysparza chyba najwięcej kłopotu. Bezspornie trzeba posiadać w swojej garderobie białą koszulę, z racji tego, iż sprawdza się w każdej stylizacji. Jeżeli nie mamy pomysłu na to, która koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Neutralnym kolorem jest również jasny niebieski. Świetnie prezentuje się w sytuacjach oficjalnych jak i codziennych.

Z całą pewnością żaden mężczyzna nie będzie miał kłopotu z dobraniem zestawu używając błękitnej koszuli. Warto więc pamiętać: must have każdego lata to białe koszule i błękitnym kolorze.Do męskiej szafy jakiś czas temu wkroczył róż, który stanowi idealne tło dla granatu czy beżu. Zatem włóżmy róż i już!Nie zapominajmy o zasadzie, która mówi, iż, koszule z krótkim rękawem trzeba pozostawić na nieformalne okazje i nigdy nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie nie zależy nam by kojarzono nas z „wujkiem Mietkiem na weselu”?