Porady jak dobrać garderobę dla eleganckiego faceta?

Nie masz pojęcia na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz świetnie w niej wyglądać?
Najważniejszy jest materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeśli jest to bawełna, to jest to trafny wybór. Bawełniane koszule są najbardziej uniwersalne, przepuszczają powietrze, a ich największą chyba zaletą jest wygoda.

Koszule męskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze najlepszego dla swojej sylwetki fasonu powinniśmy sugerować się: własnym samokrytycyzmem, komfortem i efektem jaki chcemy osiągnąć. Jeżeli od lat nosimy klasyczne, luźniejsze koszule, nazywane classic fit, regular itp. i czujemy się w nich dobrze, zaś fasony dopasowane powodują, że z miejsca zaczynamy myśleć o diecie, to nie musimy ślepo podążać za modą.

Jeśli jednak mamy ku temu predyspozycje, a także interesujemy się modą – wybierzmy koszule męskie slim fit i dodatkowo spinki do koszuli, na stronie Wydłużają i wysmuklają sylwetkę, do tego są bardzo modne, tak w wersji formalnej, jak i niezobowiązującej. Szczególnie, iż doskonale komponują się z coraz modniejszymi garniturami slim fit. Niskich panów takie koszule wysmuklą dodając optycznie parę centymetrów, zaś u wysokich szczupłych mężczyzn, zaakcentują dobre strony sylwetki. Sklepy internetowe zaskoczą nas bogatym asortymentem – koszule męskie kupisz na to element, który przysparza chyba najwięcej kłopotu. Bezspornie trzeba posiadać w swojej garderobie białą koszulę, z racji tego, iż sprawdza się w każdej stylizacji.

Czy ta tematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz ofertę banery do grobu pańskiego, która dotyczy omawianej sprawy, więc zapewne też Cię zainteresuje!

Jeżeli nie mamy pomysłu na to, która koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Neutralnym kolorem jest również jasny niebieski. Świetnie prezentuje się w sytuacjach oficjalnych jak i codziennych.

Z całą pewnością żaden mężczyzna nie będzie miał kłopotu z dobraniem zestawu używając błękitnej koszuli. Warto więc pamiętać: must have każdego lata to białe koszule i błękitnym kolorze.Do męskiej szafy jakiś czas temu wkroczył róż, który stanowi idealne tło dla granatu czy beżu. Zatem włóżmy róż i już!Nie zapominajmy o zasadzie, która mówi, iż, koszule z krótkim rękawem trzeba pozostawić na nieformalne okazje i nigdy nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie nie zależy nam by kojarzono nas z „wujkiem Mietkiem na weselu”?