Poradniczek szykownego faceta

Jakiś okres czasu temu na czasie było chodzenie w kaloszach. Nie do końca wiemy czym to było spowodowane. Deszcze tamtego roku – mimo że częstsze – nie były aż tak ulewne aby ten trend na kalosze tłumaczyć.

Autor: stracd
Jak zazwyczaj „na pierwszy ogień” poszły kobiety. Zaroiło się w porannych programach TV od mniej lub bardziej znanych kobiet które to – gdy tylko zdarzyła się okazja – prezentowały swe estetyczne, kolorowe kaloszki. No i lawina ruszyła! Ludzie stracili głowy! W kąt trafiły zwyczajne jednokolorowe kalosze męskie jak i damskie. Zamieniono je na gustowne, krzyczące kolorami, kalosze dla pań i panów.

Zdarzało się, że taki dobór obuwia do elegantszego ubrania sprawiał co najmniej dziwne wrażenie. Sam miałem sposobność w dość pochmurny, ale nie deszczowy ranek widzieć mężczyznę, który wysiadał z przepięknej limuzyny w nadzwyczaj eleganckim ubiorze. Jego wizerunek popsuły niestety żółciutkie męskie kalosze w geometryczne kształty.

Na pewno lepszą propozycją dla pana wysiadającego z limuzyny mogłyby być modne mokasyny męskie lub – jeśliby chciał ów pan na herbatkę pójść w trochę mniej zobowiązującym odzieniu – dobrym pomysłem są miejskie buty męskie. Jest to niezwykle wygodne skrzyżowanie obuwia typu sportowego z butami eleganckimi. Równie dobrze sprawdzają się do spodni dżinsowych jak i do spodni trochę elegantszych.

Każdy wie, iż eleganckiego dżentelmena można poznać po tym, w jakim stanie są jego buty. Ta zasada obowiązuje mężczyzn również w domu, choć oczywiście w troszkę mniejszym stopniu.

Kliknij tu – ta treść (https://bylola.pl/pl/c/Spodnice/10) wzbudzi Twoje zainteresowanie. Prezentowane tam informacje dotyczą pokrewnej tematyki, co tekst, który właśnie widzisz.

Mężczyzna jeżeli już nosi kapcie męskie (bo nie wszyscy to czynią) również powinien je odpowiednio wybrać. Najlepiej by były w stonowanych barwach no i przede wszystkim wygodne, albowiem niełatwo jest oddawać się przyjemnościom zabawy z dziećmi czy czytać dobrą książkę w niewygodnych kapciach męskich.