Pomysł na upominek dla współczesnego faceta

Na przestrzeni roku jest niemało okazji do wręczenia szczególnych upominków. Z czasem – nawet, gdy znamy zainteresowania obdarowywanej osoby – zaczyna nam brakować pomysłów na prezenty. Z kobietami jest łatwiej, zawsze przyda się nowy ciuch, lub kosmetyk. Ale co dawać panom?

Golący się mężczyzna

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwie dla wszystkich kobiet, zastanawiających się, co podarować mężowi, kuzynowi, lub tacie w prezencie, w ciągu ostatnich paru lat wykreowana została moda na mężczyzn tradycjonalistów, dbających o nienaganną prezencję i ochoczo wybierających kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji doskonałej jakości.

Dzięki temu nie jest nietaktem podarować mężczyźnie żel do twarzy, w szczególności, jeśli został wyprodukowany z naturalnych składników i pochodzi z cenionej na świecie marki. Następnym odpowiednim pomysłem są klasyczne przyrządy do usuwania zarostu. Elektryczne maszynki odchodzą w zapomnienie, współcześnie każdy prawdziwy mężczyzna stosuje brzytwę, albo maszynkę z żyletkami, wybierając produkty najlepszych firm. Jeśli rozważamy, co nabyć w prezencie, pędzel do golenia z sierści borsuka niewątpliwie usatysfakcjonuje każdego amatora tradycji i dobrej jakości.

Czy szukasz na stronie kompakty sony czegoś bardzo interesującego? Zachęcamy więc do kolejnego artykułu. Trzeba jedynie kliknąć w podany link.

Większość kobiet ma opory przed nabywaniem tego rodzaju akcesoriów, gdyż nie wiemy, które marki są dobre i jakie produkty będą dobre. Edwin Jagger Razor to z pewnością będzie odpowiedni wybór, warto zapamiętać tę firmę i w przyszłości zaopatrywać się w upominki, sygnowane przez tę właśnie markę.

Zanim odszukamy w sklepie produkty firmy Edwin Jagger Razor i kupimy pędzel do golenia z sierści borsuka, albo inne akcesoria, należy mieć świadomość, że nie wszystkie produkty są tej samej jakości. Jeżeli chodzi o sierść borsuczą, to jest ona wybierana na różne sposoby do poszczególnych wersji pędzli. Najdroższa jest klasa silvertip, do której włoski są ręcznie selekcjonowane w taki sposób, aby nie trzeba było ich już mechanicznie skracać. Polecamy też

W pełni naturalne zakończenie włosia zapewnia doskonałą jakość pędzla i niezwykłą miękkość oraz delikatność produktu. Jeżeli chcemy nabyć na prezent żel do mycia twarzy dla mężczyzn, to obowiązują identyczne reguły, jak w przypadku kosmetyków żeńskich: można wybrać kosmetyk oferowany określonemu typowi cery, lub zdecydować się na kosmetyk uniwersalny. W sklepach oferowane są różne kompozycje zapachowe.