Pomysł na upominek dla współczesnego faceta

Na przestrzeni roku jest niemało okazji do wręczenia szczególnych upominków. Z czasem – nawet, gdy znamy zainteresowania obdarowywanej osoby – zaczyna nam brakować pomysłów na prezenty. Z kobietami jest łatwiej, zawsze przyda się nowy ciuch, lub kosmetyk. Ale co dawać panom?

Golący się mężczyzna
Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwie dla wszystkich kobiet, zastanawiających się, co podarować mężowi, kuzynowi, lub tacie w prezencie, w ciągu ostatnich paru lat wykreowana została moda na mężczyzn tradycjonalistów, dbających o nienaganną prezencję i ochoczo wybierających kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji doskonałej jakości.

Dzięki temu nie jest nietaktem podarować mężczyźnie żel do twarzy, w szczególności, jeśli został wyprodukowany z naturalnych składników i pochodzi z cenionej na świecie marki. Następnym odpowiednim pomysłem są klasyczne przyrządy do usuwania zarostu. Elektryczne maszynki odchodzą w zapomnienie, współcześnie każdy prawdziwy mężczyzna stosuje brzytwę, albo maszynkę z żyletkami, wybierając produkty najlepszych firm. Jeśli rozważamy, co nabyć w prezencie, pędzel do golenia z sierści borsuka niewątpliwie usatysfakcjonuje każdego amatora tradycji i dobrej jakości. Większość kobiet ma opory przed nabywaniem tego rodzaju akcesoriów, gdyż nie wiemy, które marki są dobre i jakie produkty będą dobre. Edwin Jagger Razor to z pewnością będzie odpowiedni wybór, warto zapamiętać tę firmę i w przyszłości zaopatrywać się w upominki, sygnowane przez tę właśnie markę.

Zanim odszukamy w sklepie produkty firmy Edwin Jagger Razor i kupimy pędzel do golenia z sierści borsuka, albo inne akcesoria, należy mieć świadomość, że nie wszystkie produkty są tej samej jakości. Jeżeli chodzi o sierść borsuczą, to jest ona wybierana na różne sposoby do poszczególnych wersji pędzli. Najdroższa jest klasa silvertip, do której włoski są ręcznie selekcjonowane w taki sposób, aby nie trzeba było ich już mechanicznie skracać.

Czyżby posty stworzone na tej witrynie całkowicie Cię zadowoliły? Sądzimy, że tak. Jednak, jeśli pragniesz więcej, to kliknij tutaj.

Polecamy też

W pełni naturalne zakończenie włosia zapewnia doskonałą jakość pędzla i niezwykłą miękkość oraz delikatność produktu. Jeżeli chcemy nabyć na prezent żel do mycia twarzy dla mężczyzn, to obowiązują identyczne reguły, jak w przypadku kosmetyków żeńskich: można wybrać kosmetyk oferowany określonemu typowi cery, lub zdecydować się na kosmetyk uniwersalny. W sklepach oferowane są różne kompozycje zapachowe.