Pokaż siebie koszulką – czyli jaki wydźwięk ma to, co jest na Twoim T-shircie

W sezonie letnim radujemy się z przygrzewającego Słońca. Dobrze jest móc znowu ubierać krótkie spodenki i lekkie koszulki. Lato to też czas mody letniej. Sklepy zapełniają się ubiorem przeznaczonym na lato w rozchwytywanych panującego sezonu barwach, a firmy ścigają się w projektowaniu innowacyjnych i unikatowych fasonów.

Jeżeli chodzi o zdrowie,

koszulka

Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com

to już długiego czasu jest wiadomym, iż w upalne dni powinno się ubierać bluzki bawełniane, zamiast tych z tkanin syntetycznych. Na szczęście moda na ubrania z bawełny powróciła niedawno i nie dusimy już naszego ciała co chwilę w syntetycznej odzieży.Ostatnio popularny jest trend dotyczący nadruków na T-shirtach. W galeriach w zasadzie trudno kupić T-shirtu bez jakiegoś wzorku czy napisu. Niestety, sklepy oferują jedynie teksty w innych językach. Najpopularniejszy jest język angielski, później francuski, a na szarym końcu inne. Chcąc, nie chcąc, pora letnia stała się również okresem gaf, kiedy wychodzą na wierzch nasze pomyłki językowe. Niektórym zdarzy się nieumyślnie kupić koszulkę z obraźliwym tekstem. Później normalnie chodzimy w takiej bluzce, nie wiedząc jaki nosimy przekaz, co pogarsza nasze pierwsze wrażenie, z powodu niecelowej i kompletnie bezmyślnej decyzji. Szczególnie w dobie Internetu, nie powinno nam sprawić problemu sprawdzenie, co jest napisane na koszulce, która się nam podoba, jeżeli nie znamy języka.Możemy także wymyślić swój własny tekst i zamówić z nim koszulkę. To zwykle jest większy koszt, lecz przynajmniej będziemy mogli faktycznie manifestować swoją osobowość. Szczęśliwie nie każde teksty na bluzkach są kiepskie. Spora część jest bardzo ciekawa, a niektóre nawet mogą pasować do naszych osobowości albo ideologii, nawet jeśli są w obcym języku. Poza tekstami są również bardzo przyjemne wzory oraz obrazki, które uatrakcyjniają naszą letnią garderobę i skupiają na nas uwagę pozostałych ludzi.Interesującą kolekcję ubrań na ten sezon ma sklep Pepe Jeans. Proponują bardzo fajne, różnokolorowe koszulki bawełniane. Koszulka Pepe Jeans (DENIMBASE.pl) na ten sezon letni charakteryzuje się skróconymi rękawami w porównaniu do standardowej długości rękawów T-shirtów, co nadaje im lekki wygląd. Krój jest swobodny, nieopinający.

Praktycznie każda koszulka Pepe Jeans ma jakiś tekst lub nadruk, ale wszystkie są fajne, stylizowane na ręcznie wykonane napisy czy malunki, a to nadaje im rozpoznawalnego klimatu. Dodatkowo, każda koszulka Pepe Jeans wykonana jest z dobrej gatunkowo bawełny, więc są przyjemne dla skóry nawet w najbardziej upalny dzień lata – koszulka marki Pepe Jeans.
Warto szukać ubrań w obecnie proponowanych kolekcjach ubrań.

Fascynuje Cię ten wątek? Jeśli tak, to po przejściu na stronę (http://www.donzella.pl/) znajdziesz podobne interesujące dane, których nie stracisz z pamięci przez długi czas.

Dzisiaj bardzo istotne dla wielu jest pokazywanie siebie, a żaden sposób nie będzie prostszy, od koszulki z właściwym tekstem.