Plusy laserowej depilacji

Każda kobieta chce mieć idealne ciało. Jednym z wymogów rewelacyjnego wyglądu jest gładka skóra. Z tego powodu coraz więcej przedstawicielek płci pięknej decyduje się na laserową depilację. Dlaczego warto jest skorzystać z takiego rozwiązania?

Linia kosmetyków

Autor: Beyond Beauty-Team
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim laserowa depilacja pozwala na trwałe usunięcie owłosienia. Laser niszczy cebulki włosa. Depilacja nie powinna sprawiać bólu, jednak może powodować szczypanie albo pieczenie. Dlatego urządzenie posiada właściwości chłodzące, które łagodzą niemiłe doznania uzależnione od indywidualnej wrażliwości.

Depilacja jest bezpieczna, bo wytwarzana wiązka światła działa na powierzchni. Nie podrażnia, co jest niezmiernie istotne przy wrażliwej skórze. Nie musimy bać się zaczerwienień również podczas depilacji bikini lub delikatnych miejsc na twarzy. Laser pozwala na usunięcie włosów z każdego miejsca na ciele. Jest niezwykle efektywny, szczególnie przy ciemnych i grubych włosach. Rezultaty są naprawdę imponujące, więc klientka decydująca się na usługi będzie na pewno zadowolona. Więcej na ten temat: .

Trzeba jednak mieć na uwadze, iż zalecana jest cała seria zabiegów. Z jakiej przyczyny? Włosy nie rosną równomiernie, a laser oddziałuje jedynie na widoczne owłosienie. Jednak kilka sesji powinno bez wątpienia wystarczyć. Do tego należy każdego roku powtarzać zabieg w ramach depilacji utrwalającej. Umożliwia ona zachowanie osiągniętych efektów i zadowolenie z gładkiej skóry. Nowa oferta na rynku: markowe ghd.

Pokaż zimą piękne nogi

Oczywistym walorem jest także fakt, że powyższa depilacja nie powoduje wrastania włosków, co jest częstym problemem pań przy depilacji woskiem lub depilatorami elektrycznymi. A wrastające włoski mogą być przyczyną wszelakiego rodzaju stanów zapalnych, przebarwień oraz blizn, które będą oszpecały nogi. Lepiej jest unikać metod depilacji kończących się takimi efektami, by nie borykać się z nieprzyjemnymi powikłaniami.

Depilacja przy pomocy lasera jest coraz bardziej popularna, ponieważ daje dużo lepsze rezultaty niż usuwanie owłosienia maszynką bądź pianką. By wyszukać gabinety oferujące takie zabiegi, trzeba wpisać stosowną frazę w Google, w zależności od miejscowości, np. „laserowe usuwanie owłosienia, Białystok”. Dzięki temu bez kłopotu trafimy na odpowiednie miejsce, w którym pożegnamy się z naszym problemem.