Parę ciekawych wskazówek dotyczących pielęgnowania skóry nóg – dla każdej kobiety!

Dużymi krokami zbliża się lato – pora roku, gdy z pewnością chcemy wyglądać jak najładniej i do której zwykle zaczynamy przygotowywać się już kilka miesięcy naprzód.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak odpowiednio przygotować swoje nogi do lata i jak efektywnie je pielęgnować, wtedy nasz artykuł z pewnością jest kierowany właśnie do Ciebie!
Peeling parę razy w tygodniu
uroda

Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz pozbyć się cellulitisu, wtedy niewątpliwie musisz zacząć stosować peeling. Niezła wiadomość jest taka, iż nie musisz wydawać ogromnych pieniędzy na kupno drogich peelingów – niewątpliwie najlepiej sprawdzi się peeling kawowy, który możesz przygotować w domu sama praktycznie za darmo! Wystarczy jedynie zmieszać kilka łyżek zmielonej kawy ze swoim ulubionym żelem pod prysznic – tak powstaje peeling kawowy, który niewątpliwie działa lepiej niż praktycznie wszystkie peelingi, które można dostać w sklepach – sprawdź więcej na Używaj peelingu parę razy w tygodniu, a zaledwie po paru tygodniach zauważysz znaczącą różnicę. Zwykle peeling kawowy powoduje nie tylko zmniejszenie cellulitu, ale również redukcję obwodu ud!
Nawilżaj swoje nogi

lakier do włosów

Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Aby skora ładnie wyglądała, bez wątpienia musi być właściwie nawilżona. Jeżeli starasz się sięgać po zupełnie naturalne specyfiki, wtedy bez wątpienia dobrze sprawdzi się masło shea.

Zazwyczaj jest ono rekomendowane praktycznie przez wszystkie kobiety, które go używają. Zazwyczaj masło shea jest dość kosztowne, jednak taki wydatek na pewno się opłaci w dalszej perspektywie.