Okres letni w różnych kurortach nad morzem, bądź w górach w końcu się rozpoczął

Jeżeli tylko już nadchodzi czerwiec, to jednocześnie można spokojnie powiedzieć, że okres wakacyjny w różnych kurortach nad Bałtykiem, bądź na Południu Polski nareszcie się rozpoczął. Niestety w tym roku rzeczywiście pogoda nie do końca nas rozpieszcza, jednak wszystkie osoby, które mają zaplanowane w tym sezonie wczasy, są bardzo niecierpliwe.

styl na lato

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Zwłaszcza kobiety, które nie tylko planują w które miejsce w końcu pojadą, ale jednocześnie kompletują sobie w tym przeznaczeniu letnie ciuchy. Wypad nad Bałtyk albo na pojezierze jak najbardziej usprawiedliwia, żeby w bagażach wszystkich pań, pojawiły się stroje jednoczęściowe kąpielowe. Podczas tych wakacji można zaobserwować niezwykle interesującą kolekcję tego typu kostiumów dla kobiet.Przyglądając im się dokładnie można zauważyć, iż w ich fasonach zastosowano spory powrót do wyglądu z poprzednich lat. Ich krój jest naprawdę bardzo elegancki, zaznaczający smukłą talię. Zaś dość głębokie wycięcia nad udami optycznie wysmuklają nogi, dlatego wszystkie kobiety ubierające się w takie stroje jednoczęściowe kąpielowe, poczują się komfortowo. Mężczyźni niewątpliwie nie będą mogli odwrócić wzroku od tak ładnie ubranych kobiet nad basenem – jednoczęściowe stroje kąpielowe.

link do strony

Autor: Ava
Źródło: http://www.jagna.pl
Do takiego kostiumu jeszcze wyśmienicie przydadzą się rozmaite dodatki, które podkreślą styl retro. Dlatego w damskiej torbie, koniecznie powinien pojawić się bardzo duży kapelusz, przyciemnione okulary zaprojektowane na lata pięćdziesiąte lub siedemdziesiąte, a także zwiewne pareo. Wybierając się do butiku ze strojami do opalania, bądź przeglądając poszczególne serwisy sklepów internetowych, natrafimy nie tylko na różnorodne fasony, ale także przede wszystkim na materiały, barwy i wzory. Ich bogata różnorodność, rzeczywiście może okazać się czasami kłopotliwa, dlatego że trudno będzie wybrać konkretny strój, jaki przypodoba się najmocniej. A znając naturę kobiet, bardzo dużo z nich chciałaby posiadać we własnej szafie przynajmniej po parę strojów kąpielowych, jakie miałaby szansę ubierać w zależności od jej samopoczucia.