Oferta sieci H&M

Sklepy z ubraniami o charakterze sieciowym są ostatnio niezwykle chętnie odwiedzane, zwłaszcza w dużych ośrodkach miejskich. Liczba takich punktów ciągle zwiększa się, a zlokalizowane są one w większości przypadków na terenie pasażów handlowych. Jedną z najbardziej popularnych marek tego typu jest H&M. Ubrania H&M cechują się zróżnicowanymi cenami, jak również zróżnicowaną stylistyką Skierowane są do kobiet, mężczyzn i dzieci. Asortyment jest neizwykle szeroki, każdy z elementów ubrania występuje w bardzo wielu różnych odmianach. W placówkach tej marki można kupić także obuwie. Kolekcja męska nie jest tak obszerna jak dla pań, nadal jednak wybór ubrań jest bardzo szeroki.

SpodnieAsortyment spodni w punktach H&M jest niezwyklespodnie militarneny. Spodnie damskie H&M dostępne są w wielu różnych formach i krojach. Obecnie, zwłaszcza w kolekcji dla pań, przeważają spodnie tak zwane rurki, czyli fasony o bardzo wąskich nogawkach. Są to zwykłe dżinsy lub spodnie za materiału, o różnym stopniu elastyczności. Ich kolory są niezwykle zróżnicowane, spodnie dostępne są nierzadko w bardzo jaskrawych kolorach. Jednym ze specyficznych modeli, są spodnie ciążowe. Wyposażone są one w dodatkowy rozciągliwy fragment tkaniny, ułatwiający noszenie kobietom ciężarnym. Spodnie męskie występują w paru podstawowych modelach. Pogrupowane są na podstawie tych modeli, które mają nogawki szerokie, proste lub zwężane, a także stan wysoki lub niski. W asortymencie męskim również dostępne są spodnie dżispodnie (informacje)raz spodnie materiałowe, na przykład sztruksowe.

Letnie spodnie od NIFE

Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Aktualnie bardzo popularne wśród kobiet stały się legginsy. W sklepach H&M dostępne są w ogromnym wyborze, o rozmaitych wzorach i kolorach. Legginsy H&M stanowią sporą część kolekcji dla pań. Niektóre z z nich wyglądają jak spodnie, niekiedy mają kieszenie. Wzory są bardzo zróżnicowane, od popularnych geometrycznych, do których należą kropki czy paski, przez motywy zwierzęce, takie jak panterka czy zebra, aż po zaawansowane, wielobarwne desenie.

DodatkiW placówkach H&M jest bardzo szeroka oferta dodatków do odzieży. Są to na przykład torby i torebki, uszyte z wielu różnych materiałów i w zróżnicowanych rozmiarach. Dostępny jest również szeroki wybór okularów przeciwłonecznych. Szeroko reprezentowane są chusty, szale i apaszki lub czapki i rękawiczki, zależnie od aktualnej kolekcji i pory roku.