Odtworzenie i głębokie odżywianie budowy włosów

Kreatyna to normalny składnik włosów. Tracimy ją w wyniku przesadnej stylizacji włosów, działaniem promieni UV, farbowania i niepomyślnych warunków pogodowych.
Keratynowe prostowanie włosów to proces, jakiego zamierzeniem jest renowacja struktury włosów, ich intensywne odżywienie i wygładzenie.

zakupy
Autor: EscapadaRural
Źródło: http://www.flickr.com
Proces ten poleca się szczególnie osobom, których włosy są zniszczone, matowe, łamliwe, gdy brakuje im błysku, regeneracji i wygładzenia, puszą się i nie można ich ujarzmić (prostuj keratynowo). Formuła zabiegu pozostała zaprojektowana w Brazylii z myślą o paniach, które cieszą się bujnymi, aczkolwiek puszącymi się, kręconymi i wysuszonymi słońcem włosami. Prostowanie włosów wykonywane w Brazylii miało na celu wyprostowanie czupurnych loków, również zabezpieczenie przed wilgotnością, także działaniem słońca.
Mieszanki keratynowe używane w czasie zabiegu, obejmują nie tylko keratynę, która odnawia uszkodzone włosy, lecz także antyoksydanty, ekstrakty z roślin i witaminy, jakie mocno zwilżają włosy i dostarczają niezbędnych pierwiastków odżywczych, także kwasy tłuszczowe, jakie ustanawiają na włosach niezauważalną barierę ochronną przed niebezpiecznymi czynnikami pogodowymi.

Trwałe prostowanie włosów to zabieg gwarantujący włosy (sprawdź zakres usług na: fryzjer damski targówek) gładkie, proste, nawilżone, całkowicie odżywione, zregenerowane, połyskujące, prężne, łatwe do stylizacji .
Efekty zabiegu trzymają się parę miesięcy w zależności od typu i gęstości włosów.

Oddziaływanie na solidność zabiegu posiada także odpowiednia pielęgnacja włosów. Powinno się stosować szampony nie zawierające soli, używać keratynowe odżywki, oraz maski bez silikonów.