Odtworzenie i głębokie odżywianie budowy włosów

Kreatyna to normalny składnik włosów. Tracimy ją w wyniku przesadnej stylizacji włosów, działaniem promieni UV, farbowania i niepomyślnych warunków pogodowych.
Keratynowe prostowanie włosów to proces, jakiego zamierzeniem jest renowacja struktury włosów, ich intensywne odżywienie i wygładzenie.

zakupy

Autor: EscapadaRural
Źródło: http://www.flickr.com
Proces ten poleca się szczególnie osobom, których włosy są zniszczone, matowe, łamliwe, gdy brakuje im błysku, regeneracji i wygładzenia, puszą się i nie można ich ujarzmić (prostuj keratynowo). Formuła zabiegu pozostała zaprojektowana w Brazylii z myślą o paniach, które cieszą się bujnymi, aczkolwiek puszącymi się, kręconymi i wysuszonymi słońcem włosami. Prostowanie włosów wykonywane w Brazylii miało na celu wyprostowanie czupurnych loków, również zabezpieczenie przed wilgotnością, także działaniem słońca.
Mieszanki keratynowe używane w czasie zabiegu, obejmują nie tylko keratynę, która odnawia uszkodzone włosy, lecz także antyoksydanty, ekstrakty z roślin i witaminy, jakie mocno zwilżają włosy i dostarczają niezbędnych pierwiastków odżywczych, także kwasy tłuszczowe, jakie ustanawiają na włosach niezauważalną barierę ochronną przed niebezpiecznymi czynnikami pogodowymi.

Trwałe prostowanie włosów to zabieg gwarantujący włosy gładkie, proste, nawilżone, całkowicie odżywione, zregenerowane, połyskujące, prężne, łatwe do stylizacji .
Efekty zabiegu trzymają się parę miesięcy w zależności od typu i gęstości włosów.

Oddziaływanie na solidność zabiegu posiada także odpowiednia pielęgnacja włosów.

Czy po przestudiowaniu omawianego tematu masz pytania? Jeżeli tak, to wejdź tutaj i poznaj więcej detali (https://europejska-dermo.pl/pl_PL/taxons/marki-dermokosmetyczne) odnośnie prezentowanej tematyki.

Powinno się stosować szampony nie zawierające soli, używać keratynowe odżywki, oraz maski bez silikonów.