Najmodniejszy make-up

Rynek kosmetyczny to ważka oraz bardzo lukratywna gałąź przemysłu. Nic zadziwiającego. kosmetyka z języka greckiego cosmeo – oznacza zdobić i cosmeticas – czyli upiększać.

Kosmetyki umożliwiają nam czuć się po prostu piękniejszymi. Towarzyszą nam już od kołyski. Branża ta stopniowo się rozrasta i wydaje się, że popyt nie ma końca. Czy aby z pewnością? Rywalizacja jest astronomiczna. Czasem zastanawiam się, jakim sposobem te mało popularne formacje trzymają się na rynku.
Moda na ekologię – kosmetyki – profesjonalny makijaż wrocław Eko cieszą się coraz to większą popularnością. Trend wzrostowy obserwuję nie tylko w sieci ale też stacjonarnie, choćby w mym mieście. Są one nierzadko opatrzone stosownymi certyfikatami. Przyczyna jest prosta. Coraz więcej ludzi miewa kłopoty skórne i uczulenia – stąd taki duży pokup. Pośród konsumentów wzrasta również świadomość szkodliwości konserwantów chemicznych. Bardzo cieszy mnie fakt, iż coraz to więcej kremów opatrzonych jest informacją „0% parabenów, i barwników” albo „bez oleju mineralnego”.
łupież

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
witaminy w kosmetykach

Autor: crizeel ong
Źródło: http://www.flickr.com
Babyface to nowy trend, jaki lansują wszyscy światowi makijażyści – wejdź. Czerstwa, świetlista, gładka cera a także delikatnie umalowane oczy – wszystko to składa się na najmodniejszy w tym sezonie make up. Sukcesem będzie poprawnie dobrany do naszej cery podkład. W tego wariantu makijażu sprawdzą się dobrze wszelkie kosmetyki rozświetlające, jakie doskonale odpierają światło. Niezbędne mogą też okazać się kosmetyki modelujące twarz strategią światłocienia, które delikatnie uwypuklają nasze atuty oraz ukryją wszystkie ułomności. Pożądane będą szminki w kolorze nude czy przejrzyste balsamy. Stosując witaminy w kosmetykach dodatkowo odżywimy naszą skórę – czytaj o witaminach w kosmetykach.

Babyface jest bardzo prostym do wykonania makijażem, musimy jednak zachować właściwą kolejność: nakładamy krem zwilżający czy bazę wygładzającą, następnie rozprowadzamy podkład, korektor to następny krok, nakładamy go na niedoskonałości skóry, policzki podkreślamy różem o delikatnym zabarwieniu, rzęsy – gdy zależy nam na bardzo naturalnym looku, rzęsy malujemy transparentnym tuszem, usta nawilżamy balsamem bądź malujemy szminką w kolorze nude.
Gotowe! W taki sposób umalowane możemy bez skrępowania ruszać na podbój świata.