Najlepsza ochrona i dodatkowo pielęgnacja włosów – przekrój przez artykuły Kerastase.

Poradnie fryzjerskie cieszą się co chwila większą wziętością, nie trudno więc dostrzec że tworzone są w mgnieniu oka. Wpierw przeznaczone między innymi dla płci żeńskiej, teraz oblegane też przez mężczyzn. Niektórzy powiadają, że włosy to niemal wizytówka człowieka. Jeśli umiesz o nie odpowiednio zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie znacznie się podwyższa.

polecana strona

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to marka zajmująca się produkcją wykwintnych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu wyrobów międzynarodowej marki dominującej, czyli L’Oreal. Towary sprzedawane są tylko i wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozprowadzane lub poprzez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, które wypuścił na rynek producent dotyczą innego rodzaju włosów i gwarantują inną pielęgnację. Wyszukać można m.in.: krystaliczny blask i lekkość włosów, ochrona przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzbogacanie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego gatunku włosów, ochrona koloru i blasku, wzmocnienie gęstości włosów, pielęgnacja dla panów, a także serum aktywizujące przyrost mocnych włosów. Kerastase oferuje program przedzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja i dodatkowo teksturyzacja – zobacz . Trzy banalne gesty obyczaju, stosowane podczas pielęgnacji w salonie, możemy kontynuować w mieszkaniu. Kąpiel -to naczelny etap rytuału. Ekskluzywnej konsystencji o wysublimowanym zapachu, zaadaptowanej do natury włosów oraz skóry głowy, asystuje masaż głowy, który rozbudza zmysły.


Pielęgnacja – tylko funkcjonalna i ukierunkowana. Przemiana odczuwalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i cudowny wygląd. Ostatnim etapem będzie teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający zmywania. Oferuje działającą ochronę i niesłychany blask. Przygotowuje włosy do wykreowania. Kerastase ma także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, ściśle wybierając, zamówisz wszelkie potrzebne produkty, by zapewnić swoim włosom pomocną opiekę.

Kosmetyków do oczyszczania włosów jest niesłychanie dużo. Pamiętaj jednakże – aby mieć kompletną pewność, że twoje włosy uzyskają to na co zasługują, wybieraj kosmetyki faworyzowane przez salony fryzjerskie, które na tych towarach pracują cały czas.