Moda uliczna

Kilka lat temu w Polsce zaczęły działać blogi szafiarek. To na nich każdy może oglądać modę nietypową, która nie mieści się w regułach, ale też typowe stroje prosto z normalnych sklepów. Dzisiaj wiele blogerek to już profesjonalistki.

Karta kredytowa na zakupy

Źródło: http://pixabay.com/

Kilka lat temu blog szafiarki był jedynie metodą na nawiązanie kontaktu ze światem i podzielenia się pasją do mody. Blogerki demonstrowały, co złowiły w czasie wyprzedaży albo w ukochanych lumpeksach. Zdarzało się, że sukienki modnej firmy zdobywały naprawdę za 2 zł. Umawiały się spotkania, wymieniały się ubraniami, a od czasu do czasu znane firmy obuwnicza przysyłała jakiś drobiazg. Moda się przyjęła tak wyraźnie, że powstały setki blogów, a najpopularniejsze zmieniły się w profesjonalne strony internetowe przynoszące spore zarobki.

Projektanci na blogach

W związku ze zmianami znane blogerki rzadziej zakładają kurtki wypatrzone na wyprzedażach, teraz wygrywają polscy projektanci. Bardzo dużo dziewczyn promuje twórczość naszych marek i projektantów, wkraczających na rynek – szkolenia dress code. Blogerki kupują więc drogie ubrania, nie pamiętając już, jak dużą wartość miało kilka tal temu 10 zł w czasie obniżek w ciuchlandzie. Często atakowane i przede wszystkim wyczekiwane są pomysły projektantów dla popularnych sieci z ubraniami.

Kobieta na zakupach

Źródło: http://pixabay.com/

Kolekcje znanych marek nie są robione dla mas, a w modzie zwykle istotne jest to, by różnić się od pozostałych. To przede wszystkim pozytywna wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które są w stanie ubierać się ekskluzywnie.

Modny zawód

Blogerki, odnoszące sukces w Internecie, dzięki kreatywności i dobrym zdjęciom, podróżują po świecie jako twarze marki. Są zapraszane na pokazy mody razem z gwiazdami, uświetniają każdy Fashion Week. Nie podejrzewały, że z blogerek demonstrujących spontaniczne zestawy ubrań staną się poważanymi modelkami, stylistkami – zakupy ze stylistką poznań, a nawet projektantkami. Jeśli jakaś z nich włoży sweter LadyM, można mieć pewność, że grupa fanek pobiegnie do sklepu po taki sam.

Czy tego rodzaju porada wzbudziła u Ciebie ciekawość? Jeżeli tak, to przeczytaj ten niesamowicie w serwisie (https://dariadzikiewiczartfoto.pl/portfolio/). On bez wątpienia też jest wart przeczytania.