Moda dla panów – trendy w 2014 r.

Współcześnie dużo mężczyzn chce codziennie wyglądać modnie i stylowo. Czasy, kiedy facet miał w swojej szafie tylko jeansy i parę podkoszulków na szczęście zazwyczaj są już tylko wspomnieniem.

Mężczyzna przy samochodzie

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty także chcesz być modny na co dzień, niewątpliwie nasz tekst jest przeznaczony specjalnie dla Ciebie. Jeżeli tylko masz trochę czasu, bez wątpliwości powinieneś sprawdzić, jakie nadchodzą trendy na 214 rok.

Jeśli chodzi o kolory, w modzie męskiej zwykle nic wielkiego się nie zmienia. Także w dwa tysiące czternastym roku wielce modne (zobacz Dortex Import-Export Bydgoszcz) będą przede wszystkim kolor czarny oraz biały. Mężczyźni nie mają aż tak dużej wyobraźni kolorystycznej jak dziewczyny i nie zawsze są w stanie właściwie dobrać ze sobą poszczególne kolory.

Jeżeli Ty również należysz do takich osób, wówczas stanowczo powinieneś postawić przede wszystkim na klasykę – moda męska niemal uwielbia takie kolory jak czerń, beżowy czy biały. Także szary praktycznie zawsze dobrze się sprawdzą.

Takie kolory kategorycznie są ponadczasowe, dlatego kiedy zdecydujesz się na ubranie w takich właśnie tonacjach, wtedy ryzyko

Mężczyzna w kożuchu

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

zaliczenia modowej wpadki jest właściwie zerowe. Czasami projektanci stawiają również na bardziej odważne kolory takie jak przykładowo czerwień, żółcie czy niebieski – jednakże pamiętaj, że takie żywe kolory powinny być tylko niewielką częścią Twojego codziennego stroju. Jeśli lubisz mocne kolory, wówczas możesz je zaakcentować w swoim stroju dla przykładu na szaliku. Jeżeli chodzi o krój konkretnych ubrań, warto zauważyć dwie rzeczy.

Po pierwsze latem nader popularne będą bermudy w kwiaty – im bardziej luźne, tym praktycznie lepiej. Jeśli już teraz natomiast myślisz o skompletowaniu cieplejszej garderoby, bez wątpliwości musisz wiedzieć jedno – do łask wracają dwurzędowe garnitury. W modzie męskiej klasyka jest praktycznie zawsze w modzie, dlatego zakup dwurzędowego płaszcza bez wątpliwości będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Jeśli tylko zastosujesz się do tych łatwych wskazówek zaprezentowanych w tym artykule, wówczas niewątpliwie będziesz bardzo modnym chłopakiem w roku 2014.