Metody na piękną skórę

Nieinwazyjna strategia, likwidująca kłopoty z cellulitem i zwiotczałą skórą stosowana także przy niedomaganiach takich jak: zastoje limfy, uczucie ciężkich nóg a także w celu rozluźnienia mięśni to endermologia LPG Warszawa jest miastem w którym bez kłopotu odszukamy gabinet oferujący takie zabiegi.

Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Technologia LPG polega na użyciu dwóch niezależnie nastawnych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze, jakie w zestawieniu z podciśnieniem działają wyszczuplająco oraz ujędrniają skórę, a również kształtują figurę. Rezultat wyszczuplenia osiąga się dzięki temu, że rolki zawijają fałdę skórną do środka komory zabiegowej, w jakiej pobudzanie receptorami β wywołuje rozkładanie i uwalnianie kwasów tłuszczowych. Jeśli z kolei zamiarem zabiegu jest ujędrnienie skóry, rolki funkcjonują na odwrót – rozwijają fałdę skórną, zaś pobudzanie fibroblastów wzmacnia sieć włókien kolagenu i elastyny. Rolki mogą obracać się też w tę samą stronę ze zróżnicowaną szybkością. Rozluźniają przez to struktury tkanki objętej cellulitem, wygładzają skórę oraz znacznie aktywują mikrokrążenie.

Aparat LPG do leczenia cellulitu posiada wymienialne końcówki, które wykorzystywane są w zależności od zabiegu.

Czyżbyś czuł chęć na więcej tekstów na powyższy temat? Zachęcamy więc do nowej strony – po prostu naciśnij tu i przeloguj się do naszego serwisu.

Jest również wyposażony w mikrogłowice pozwalające na dojście do mniej dostępnych obszarów ciała, dzięki temu można otrzymać wspaniałe efekty np. w leczeniu szram pooparzeniowych czy zwłóknień tkanki. Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia zabiegi takie jak drenaż albo ujędrnianie dostępne są dla osób z każdym typem skóry.

Technologie LPG wykorzystuje się również w zabiegach na buzię oraz szyję w celu redukcji obrzęków, jakich powodem są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na twarz procedura enedermologii stosowana jest też w zastępstwie klasycznego masażu twarzy czego skutkiem jest lepsza absorbcja substancji aktywnych poprzez skórę. Endermotherapie stosuje się również jako odprężenie mięśni po wysiłku sportowym, w celu przygotowania do wysiłku, przy wszelakiego rodzaju napięciach mięśni jak także przy urazach.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Gabinety które oferują tego typu zabiegi mają też w ofercie bezlik innych zabiegów. Wystarczy w przeglądarkę wpisać wyrażenie: lifting ewentualnie usuwanie zmarszczek Warszawa aby znaleźć ogrom tego rodzaju miejsc (więcej szczegółów).