Męska moda każdego dnia – a więc prezentuj się komfortowo oraz stylowo

Wielu panów ma trudności w dobieraniu elementów stroju tak, aby prezentować się bardzo dobrze niezależnie od sytuacji. Konieczny w pracy strój formalny to bez wątpienia znaczne udogodnienie, bo wystarczy włożyć garnitur. Co jednak z mniej oficjalnymi okazjami?


Stwórz swój styl

model, modnie ubrany facet

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Mogłoby się wydawać, że każdy ma jakiś styl ubierania. W końcu niektórzy wybierają tradycyjną elegancję, inni sportowy luz, a jeszcze inni decydują się na oryginalne zestawienia, które przyciągają uwagę. W praktyce jednak połączenie poszczególnych elementów garderoby w taki sposób, by całość prezentowała się nieskazitelnie, wcale nie jest takie proste. W efekcie popełniamy błędy, albo stylizacje wyglądają nieatrakcyjnie i nudno- . Niektórzy chcą zaufać swojej partnerce i radzą się żony lub dziewczyny w kwestii doboru koszuli na mniej formalne okazje, czy zestawienia jej z pulowerem. Inni przeglądają internet szukając najbardziej modnych rozwiązań, jakie mogliby wykorzystać ubierając się każdego dnia. Jeszcze inni nie zwracają dużej uwagi do stylizacji i stawiają w szczególności na komfort i wygodę. Jeżeli jednak chcesz mieć swój styl, wybieraj w pierwszej kolejności te elementy garderoby, w których czujesz się jak najlepiej.

Jeśli interesuje Cię omawiany tekst, bez ociągania zobacz dodatkowo inne warte zapoznania się wpisy – niewątpliwie także Cię zaabsorbują.

/J]

Jaką powinien posiadać garderobę każdy mężczyzna?

Garnitur i biała koszula to z pewnością klasyka męskiej mody, jednakże takie zestawienie sprawdza się szczególnie w pracy i na bardziej formalne okazje. A co z ubieraniem się na co dzień? Pod tym względem nieodzowny jest klasyczny T-shirt, najlepiej w różnych kolorach. Wybieraj modele wykonane z wysokiej jakości materiału, ponieważ w przeciwnym razie stracą fason już po pierwszym praniu i będą prezentować się źle- .

Te z napisem bądź aplikacją z przodu mogą podkreślić osobowość właściciela, bądź jego zainteresowania. T-shirt bez wątpienia sprawdzi się w zestawieniu ze standardowymi spodniami. Jeansy o prostym kroju są podstawą różnych stylizacji. Można je zestawiać z marynarką bądź eleganckim swetrem na nieco bardziej oficjalne okazje, ale również wyśmienicie sprawdzą się z koszulą w kratkę. Tutaj również należy postawić bardziej na jakość, niż ilość – bez wątpienia lepiej mieć w szafie jeansy dobrej firmy, niż kilka modeli, które w mig się rozciągną.