Medycyna estetyczna może zdziałać cuda, czyli co na chwilę obecną ma do zaoferowania

Już w starożytnej Grecji można dopatrywać się podstaw medycyny estetycznej. Już w tamtym okresie czasu przeprowadzane były zabiegi, których efektem końcowym była korekcja urody. Oczywiście nie przypominały one w niczym zabiegów, które dzisiaj może zaproponować aktualna medycyna estetyczna, od tego czasu nastąpił spory rozwój wszelkich działów medycyny. Jakie zabiegi warto teraz zrobić w klinikach medycyny estetycznej?

Zakres zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej jest w naszych czasach wielki. To już nie tylko wygładzenie zmarszczek czy odsysanie tłuszczu, ale także szereg zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, zmniejszenie blizn po oparzeniach i sporo przeróżnych innych zabiegów. Do klinik zgłaszają się obecnie nie tylko kobiety, ale także ogromna ilość mężczyzn borykających się z poważnymi defektami. W gronie mężczyzn, którzy są pacjentami specjalistów od medycyny estetycznej sporą część będą stanowili mężczyźni, których kłopotem jest ginekomastia. Ginekomastia to spory przerost gruczołów piersiowych, mężczyzn dotkniętych tych problemem rozwijają się piersi kobiece. Przyczyny ginekomastii mogą być niezwykle zróżnicowane. Bez względu jednak od tego z jakiego powodu nastąpiła, możliwym wyjściem jest operacja ginekomastii. Wykonywana operacja ginekomastii to poważny zabieg, który powinien być przeprowadzany po podaniu znieczulenia miejscowego.

Pacjentki, które zapisują się do gabinetów specjalizujących się właśnie w tego typu zabiegach nierzadko mają problem z cellulitem. Jest to problem bardzo dużej liczby kobiet. Usuwanie cellulitu jest tak naprawdę nierealna w warunkach domowych.

Zakończyłeś przeglądać ten wpis i marzysz o nowym? Nic bardziej prostego. Wystarczy tylko najechać na ten link i jesteśmy w serwisie (https://medicus.ie/pl).

Na szczęście dostępne są rozmaite cellulit zabiegi. Medycyna estetyczna jest może poradzić sobie z tym najlepiej. Redukcja cellulitu może być przeprowadzona różnymi metodami. Cellulit może być usunięty metodami które nie wymagają aż takich interwencji w ciało. Wszystkie są jednak bardzo bezpieczne oraz niezwykle skuteczne. Czytaj też

Pośladki po zabiegach Proshock Ice

Autor: CROMA
Źródło: CROMA

W zależności od poszczególnej metody efekty są uwidocznione najwcześniej po ośmiu tygodniach, naprawdę bardzo często trzeba na nie poczekać trochę dłużej. Przykre dolegliwości odczuwane przez pacjentki w trakcie robienia zabiegu są znacznie ograniczone przez aplikowanie środka znieczulającego. Zabiegów nie wykonuje się u kobiet które karmią piersią. Polecamy też