Masz popękane a także suche wargi? Użyj serum do ust

Właściwie od paru sezonów letnich musimy zmagać się przerażającymi upałami. Temperatury bliskie 40 stopni Celsjusza w zacienionym miejscu to dla ludzi w wakacje możemy stwierdzić, iż codzienność.

Nie tylko twoja odporność na wysoką temperaturę jest testowana, lecz wytrzymałość naszej skóry głównie. Twój organizm w wakacje przechodzi trudny egzamin. Z tego powodu, tak istotne jest należyte nawadnianie komórek twojego ciała. Niedobór wody ujawnia się przez kiepskie usposobienie, nasilający się ból głowy, brak energii oraz mniejsze łaknienie. Nasza skóra, w szczególności najbardziej zewnętrzne jej powłoki męczą się w trakcie kontaktu z Słońcem. Już po paru godzinach spędzonych na zewnątrz osusza skórę, która nieprawidłowo chroniona jest nieodporna na rozciąganie i co najgorsze wolno się regeneruje. Każda dziewczyna pamięta jak spierzchnięte usta lub popękane kąciki ust opłakanie się prezentują i dodatkowo- wysuszone usta.

Na pomoc przychodzi Regenerum, regeracyjna pomadka na suche usta, jakie odżywia
i pielęgnuje o delikatną skórę warg. Jego działanie polega na dogłębnym nawodnieniu i późniejszej ochronie przed utraceniem wilgoci.

Przeczytaj to, co jest opublikowane . Dotyczy on podobnej problematyki co ta przedstawiona w tym wpisie, zatem z pewnością niezwykle Cię zaciekawi.

Przez długie nasłonecznienie naskórka, zaburzeniu ulega warstwa lipidowa, czyli złożona z komórek tłuszczowych, które chronią naskórek przez wysychaniem. Regenerum skupia się na regeneracji właśnie tę warstwę, dzięki czemu skóra ust odzyskuje dawny wygląd. W dodatku serum zapewnia trwałą ochronę przed promieniami,

a również ochronę przed innymi czynnikami, na przykład : niskie temperatury, porywisty wiatr lub drobiny pyłu unoszące się w atmosferze.
więcej

Regeneracyjne serum do ust można znaleźć głównie w aptece albo w Rossmanie i podobnych sklepach, natomiast internetowy sklep serum sprzeda jednakże w niższych cenach.
Dbajmy o usta codziennie i o każdej porze wykorzystując Regenerum, regeneracyjne serum do skóry warg. Pożegnajcie popękane wargi.