Marynarki o sportowym kroju na pewno można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego ubioru

Na pewno każda kobieta co najmniej od czasu do czasu ma kłopot z tym, co na siebie włożyć. Oczywiście zwykle strój powinien być odpowiedni do okazji, jednak mimo to często nie potrafimy zdecydować się na konkretny zestaw ubraniowy. Badania pokazują, że zwykle mamy problemy przede wszystkim z marynarkami – dużo kobiet zwyczajnie nie ma pomysłu, z czym można je zestawiać. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są rewelacyjnym elementem stroju, który zdecydowanie powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty również nie wiesz, przy jakich okazjach możesz nosić swoją marynarkę lub najzwyczajniej nie posiadasz takiej w swojej szafie, wtedy bez wątpliwości powinnaś przeczytać ten poradnik. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby nabyć marynarki odpowiednie do Twojej figury. Jeśli masz spore wcięcie w pasie oraz jesteś chuda, wtedy zdecydowanie najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub nieco niżej. Kiedy masz nieco pełniejsze biodra, wtedy bez wątpliwości powinnaś postawić na długie marynarki, które będą luźno opadały na Twoje biodra – przeczytaj na stronie na

Marynarki mogą być wykonane z przeróżnych materiałów – jeżeli posiadasz marynarkę jeansową, bez wątpienia możesz nosić ją codziennie do spodni. Oczywiście marynarki z

ubrania

Autor: PresKA
Źródło: PresKA

dobrego materiału zdecydowanie najlepiej sprawdzą się przy oficjalnych okazjach – jeżeli zostaną połączone z materiałowymi spodniami oraz eleganckimi butami. Marynarki o sportowym kroju na pewno można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego ubioru – dodadzą stylizacji trochę elegancji. Jeśli posiadasz w swojej szafie jedynie marynarki bardzo eleganckie, wówczas z pewnością powinnaś nabyć jeszcze taki luźny model.

Szczególnie fajnie wyglądają takie marynarki jeśli mają podwinięte rękawy – dzięki temu uzyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale równocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to bez wątpliwości bardzo fajny element stroju. Jeśli nie masz jeszcze żadnej w swojej szafa, z pewnością powinnaś wybrać się na zakupy i jakąś zakupić – swetry od zary.