Marynarki o sportowym kroju na pewno można łączyć z jeansami i innymi elementami codziennego ubioru

Na pewno każda kobieta co najmniej od czasu do czasu ma kłopot z tym, co na siebie włożyć. Oczywiście zwykle strój powinien być odpowiedni do okazji, jednak mimo to często nie potrafimy zdecydować się na konkretny zestaw ubraniowy. Badania pokazują, że zwykle mamy problemy przede wszystkim z marynarkami – dużo kobiet zwyczajnie nie ma pomysłu, z czym można je zestawiać. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są rewelacyjnym elementem stroju, który zdecydowanie powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty również nie wiesz, przy jakich okazjach możesz nosić swoją marynarkę lub najzwyczajniej nie posiadasz takiej w swojej szafie, wtedy bez wątpliwości powinnaś przeczytać ten poradnik. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby nabyć marynarki odpowiednie do Twojej figury. Jeśli masz spore wcięcie w pasie oraz jesteś chuda, wtedy zdecydowanie najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub nieco niżej. Kiedy masz nieco pełniejsze biodra, wtedy bez wątpliwości powinnaś postawić na długie marynarki, które będą luźno opadały na Twoje biodra – przeczytaj na stronie na

Marynarki mogą być wykonane z przeróżnych materiałów – jeżeli posiadasz marynarkę jeansową, bez wątpienia możesz nosić ją codziennie do spodni. Oczywiście marynarki z

ubrania

Autor: PresKA
Źródło: PresKA

dobrego materiału zdecydowanie najlepiej sprawdzą się przy oficjalnych okazjach – jeżeli zostaną połączone z materiałowymi spodniami oraz eleganckimi butami. Marynarki o sportowym kroju na pewno można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego ubioru – dodadzą stylizacji trochę elegancji. Jeśli posiadasz w swojej szafie jedynie marynarki bardzo eleganckie, wówczas z pewnością powinnaś nabyć jeszcze taki luźny model.

Szczególnie fajnie wyglądają takie marynarki jeśli mają podwinięte rękawy – dzięki temu uzyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale równocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to bez wątpliwości bardzo fajny element stroju.

Intryguje Cię skąd pozyskujemy informacje na przedstawiony w naszym poście temat? Zapraszamy więc do kolejnej witryny – tam oczekuje na Ciebie dodatkowe źródło (http://www.lubiebuty.pl/obuwie/klapki_kapcie.html).

Jeśli nie masz jeszcze żadnej w swojej szafa, z pewnością powinnaś wybrać się na zakupy i jakąś zakupić – swetry od zary.